53 738 відгуків в

Тролейний парк для двох
Проходження повітряного маршруту для друзів. На вибір пропонується кілька трас різних рівнів складності. Інструктор підбере кожному страховку та видасть захисний шолом.
278 відгуків
Мария
Вчора
https://plus.google.com/100999186419467049454
Очень крутой опыт, особенно, если идёшь в паре с ещё одним любителем экстрима.
Індивідуальний курс плавання
5 персональних тренувань з досвідченим плавцем. На першому занятті він оцінить навички учня та складе план занять. Під час курсу спортсмен опанує основні стилі плавання.
18 відгуків
Гюнай
Вчора
https://www.facebook.com/1701906604
Все гуд Спасибо!!
Аромамасаж
Авторський масаж тіла на основі європейської техніки. На шкіру нанесуть аромакомпозицію, у складі якої — натуральні східні олії. Сеанс позбавить напруження у м'язах.
1927 відгуків
Наталья
Вчора
Всё было очень хорошо. Вежливо встретили, провели к мастеру. Мастер массажа была на высшем уровне (к сожалению не спросила имя).
Драйв на пітбайках для двох
Тренер розповість про правила техніки безпеки та навчить рушати з місця, повертати, гальмувати. Після цього учні зможуть відпрацювати на практиці отримані знання.
33 відгуків
Олесь
Вчора
Good
Інфрачервона сауна для двох
Відвідування незвичайної сауни разом із другом, де промені прогрівають тільки тіло. Друзі зайдуть до кабіни разом або по черзі. Також під час сеансу можна прийняти душ.
272 відгуків
Олег
Вчора
https://www.facebook.com/100002953402658
Дякую за приємно проведений час , були дуже задоволені ,
Лавандове SPA
Майстер проведе комплекс процедур із використанням аромаолій. До сеансу входить легкий помпаж, лавандовий пілінг, водорослеве обгортання та два види масажу.
84 відгуків
Елена
Вчора
Мне понравилось обслуживание bodo и обслуживание в СПА салоне. От подарка получила только приятные впечатления. Рекомендую заменить покупку ненужных вещей в подарок впечатлением от bobo. Женщины точно оценят "Лавандовое СПА"