3D Селфи

1 людина
30 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020

3D-cелфі - що це?

Тривимірна фігурка людини на повний зріст, створена за допомогою кольорового 3D-принтера. Після закінчення сканування найдрібніші деталі образу доопрацьовуються професійними дизайнерами, а потім відтворюються за допомогою унікальної технології 3D-друку. Фігурка немов «нарощується», шар за шаром. Приблизно за 3 тижні можна отримати готову статуетку з високотехнологічних матеріалів. Її висота - 25 см.

Фігурка, виготовлена в техніці 3D-друку

25-сантиметрова фігурка буде на диво схожа на свій прототип. Це можливо завдяки процедурі сканування, яка «запам'ятає» риси обличчя, вигини тіла, особливості вбрання. А потім фахівці в галузі 3D-моделювання оброблять мініатюрну модель в спеціальній програмі для досягнення максимальної схожості з «оригіналом».

Сканування у кількох образах

Необов'язково зупинятись лише на вечірньому або повсякденному вбранні. Можна буде захопити з собою 1-2 варіанти одягу, а потім вибрати найбільш відповідний. Також фахівці салону проконсультують, який з образів найкраще підійде для відправки до друку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає першу в Україні студію 3D-Селфі, яка знаходиться неподалік від ст. м. «Льва Толстого». Там йому доведеться пройти процедуру сканування. Необхідно заздалегідь підготувати 1-2 образи, щоб у процесі вибрати найбільш відповідний. Після закінчення сканування і обробки зображення на комп'ютері, до справи береться 3D-принтер. Він «роздруковує» тривимірну модель з композитних матеріалів. Вже за кілька тижнів статуетку можна буде забрати додому.

Професійний 3D-принтер Projet 660 Pro

Цей принтер має унікальну технологію друку, яка нарощує фігурку шляхом пошарового склеювання композитних матеріалів. Завдяки високій передачі кольору, пристрій зможе відтворити навіть дрібні деталі образу. Тривимірна модель буде готова за кілька тижнів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3D Selfie http://www.3dselfie.com.ua/ м. Площа Льва Толстого, вулиця Червоноармійська, 38Б

2 відгуки

Светлана
28 листопада 2015
Просто невероятный подарок! Я получила огромное удовольствие как от самого процесса сканирования, так и от его результата. Было очень интересно почувствовать себя как бы "моделью" для скульптора)) Также спасибо за предварительную консультацию операторам Бодо, которые рассказали, какой наряд лучше подобрать на сканирование. И вот сейчас я держу в руках свою фигурку, и меня переполняет радость и удовольствие. Это действительно память на всю жизнь, лучше даже чем фотография.
Анастасия
20 листопада 2015
Была очень удивлена узнав о таком подарке. Выбрала его и ни капли не пожалела, ведь теперь у меня дома есть моя статуэтка. Чем не Оскар?=) Теперь буду всем знакомым хвастаться и советовать оригинальный подарок. А еще мне очень понравился 3-d принтер и сканер. Очень интересно видеть как работает то, о чем раньше только читал или слышал по телевизору.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.