Подаруйте абонемент на танці в D. Side Dance Studio!

подарували вже 14 рази
1100 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
1100 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учень вибере один з напрямків: hip-hop, vogue, jazz-funk, contemporary тощо. В студії представлено понад 20 стилів. На кожному занятті буде розминка та танцювальна практика. Тренер показуватиме рухи та коригуватиме техніку виконання. Уроки проходитимуть в групах від 10 до 15 осіб. Абонемент включає 8 занять, які необхідно відвідати протягом місяця. Під час курсу учень опанує базову техніку обраного стилю та декілька танцювальних зв'язок.

Чому ми вибрали студію танцю D.side

Серед викладачів школи — переможці та судді міжнародних змагань, учасники танцювальних проектів і телевізійних шоу. У D.side є 7 залів для занять площею від 50 до 150 м². Приміщення обладнані акустичними системами та дзеркалами в повний зріст. У розпорядженні учнів — жіноча та чоловіча роздягальні, душ і лаунж-зона. Студія знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Либідська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

D.Side Dance Studio http://dside.com.ua/ м. Либідська, вул. Івана Кудрі, 5

1 відгук

Настя
3 січня 2019
Уже давно мечтала пойти на танцы именно в эту школу - слышала много хорошего. Друзья подарили на день рождения абонемент, моему счастью не было предела. Уже сходила на 3 занятия. Очень нравится, тренера, группа - очень комфортно. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.