Подаруйте абонемент на танці в D. Side Dance Studio!

подарували вже 63 рази
1100 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
1100 грн
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учень вибере один з напрямків: hip-hop, vogue, jazz-funk, contemporary тощо. В студії представлено понад 20 стилів. На кожному занятті буде розминка та танцювальна практика. Тренер показуватиме рухи та коригуватиме техніку виконання. Уроки проходитимуть в групах від 10 до 15 осіб. Абонемент включає 8 занять, які необхідно відвідати протягом місяця. Під час курсу учень опанує базову техніку обраного стилю та декілька танцювальних зв'язок.

Чому ми вибрали студію танцю D.side

Серед викладачів школи — переможці та судді міжнародних змагань, учасники танцювальних проектів і телевізійних шоу. У D.side є 7 залів для занять площею від 50 до 150 м². Приміщення обладнані акустичними системами та дзеркалами в повний зріст. У розпорядженні учнів — жіноча та чоловіча роздягальні, душ і лаунж-зона. Студія знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Либідська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

D.Side Dance Studio http://dside.com.ua/ м. Либідська, вул. Івана Кудрі, 5

4 відгуки

Мария
1 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001907644183
Выбрала направление - йога. Хороший преподаватель, удобная геолокация студии, все понравилось, пойду еще :)
Ірина
27 лютого 2019
Дякую за постійну комунікацію. Дуже приємно, що телефонували, відписували, детально описали куди йти і що робити. Словом, найкращий сервіс евер
Татьяна
21 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001089902509
пошли с подругой вместе к Нате на хип-хоп в DSide) мы, конечно, как два вареничка на фоне 15-летних девочек :D но это реальная мотивация! Ната — замечательный преподаватель! такой котик, хочется просто обнять и забрать с собой)
Настя
3 січня 2019
Уже давно мечтала пойти на танцы именно в эту школу - слышала много хорошего. Друзья подарили на день рождения абонемент, моему счастью не было предела. Уже сходила на 3 занятия. Очень нравится, тренера, группа - очень комфортно. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.