Подаруйте навчання в академії яхтингу Fleet 5 із практикою за кордоном!

60000 грн 1 люд. 1 курс
60000 грн
1 людина
1 курс
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На учня чекає інтерактивний груповий курс в академії яхтингу. Заняття проведе досвідчений яхтсмен. З його допомогою новачок навчиться керувати судном і дізнається багато професійних секретів. Отримані знання можна буде застосувати на практиці, вирушивши в плавання за кордон. Усе необхідне для навчання видають на місці.

Чому ми вибрали академію яхтингу Fleet 5

Академія розташована в центрі Києва — недалеко від станції метро «Університет». У вартість курсу включено проживання на парусній яхті (7 днів) і туристичний податок. Практика проходить в Греції або Туреччині. Навчають клієнтів професійні яхтсмени, призери багатьох українських і світових чемпіонатів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fleet 5 - Академія яхтингу https://fleet5.com/ м. Університет, вул. Льва Толстого, 35-39

1 відгук

Роман
26 березня 2019
Впечатление подарили друзья. Это невероятно крутое обучение, которое проводят на высшем уровне! Координировали весь процесс настоящие асы своего дела! Информации много, но ее очень доступно объясняли. Так, чтобы ты точно понял! Практика в реальных условиях - это нечто! Там я смог применить все, чему научился!!!Не знаю, где бы я осваивал все азы яхтинга, если бы не было Fleet5! А еще я нашел много единомышленников и вообще осуществил давнюю мечту!!! Спасибо!!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.