Подаруйте майстер-клас акторської майстерності!

подарували вже 3 494 разів
800 грн
1 людина
2 години
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Педагог навчить перевтілюватися в різних героїв і долати особистісні бар'єри. Під час заняття актор опанує базові театральні техніки та дізнається, як управляти своїм голосом. Викладач допоможе позбутися скутості та підкаже, як правильно використовувати міміку та жести. 

Чому ми вибрали театр-школу «Образ»

Це єдина в Україні театральна школа, яка працює за програмою Михайла Чехова — племінника відомого письменника. Студія з'явилася в 2001 році на базі театру «Образ». Педагоги — актори театру та кіно, майстри ораторського мистецтва та режисери. Опановувати тонкощі театрального мистецтва можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Образ - Театр Школа http://www.teatr-obraz.kiev.ua/ м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49

62 відгуки

Лена
Вчора
Ходила на мастер класс актерского мастерства. Осталась очень довольна, выходила с приятным впечатлением. Очень приятный преподаватель Ирина. Сама структура занятия включает в себя управжнения для речи, ориентации в пространстве, элементы актерской игры.
Надежда
16 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001684924330
Очень профессиональная ведущая мастер-класса! Сразу удалось установить контакт и весь МК прошел на позитиве! иНТЕРЕСНЫЕ УПАРЖНЕНИЯ НА ИМПРОВИЗАЗИЮ И РАСКРЫТИЕ ТВОРЧЕСКОГО ПОТЕНЦИЯАЛА. ЕСЛИ НУЖНО СНЯТЬ ПСИХОЛОГИЧЕСКИЕ зажимы - вам сюда :)
АЛЕНА
6 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001382916823
Всё было просто супер! За два часа проработали эмоции, убрали телесные зажимы, артикуляцию, дыхание, речь, голос, диафрагму! Была и импровизация и постановка. Куча крутых упражнений! Преподаватели супер-крутые! Атмосфера в школе творческая и позитивная! Два часа промчались как 10 минут!
Марина
1 квітня 2019
Я не знала, чего вообще можно ожидать от мастер-класса. Но занятие прошло интересно и необычно. Посетила ещё й спектакль, который проходил в этот же день в театре. Игра актеров очень понравилась.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.