Подаруйте тренування з аквааеробіки для двох!

подарували вже 53 рази
900 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Тренування розпочнеться з інструктажу та розминки для розігріву м'язів. Потім інструктор покаже основні вправи і простежить, щоб друзі правильно їх виконували. Через 30 хвилин він проведе плавну заминку. Після заняття спортсмени зможуть відвідати SPA зону центру, щоб відпочити в сауні або джакузі. В ході тренування будуть задіяні різні групи м'язів.

Чому ми вибрали спорткомплекс «Олімпійський стиль»

Басейн розташований біля станції метро «Олімпійська». У спорткомплексі працюють п'ять інструкторів з аквафітнесу. Вони пропонують як індивідуальні програми (для дітей і вагітних), так і класичні групові заняття.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпійський стиль - Спорткомплекс http://olympicstyle.com.ua м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1К6

4 відгуки

Елена
1 червня 2019
Класс!!!!! Прекрасный тренер, работали на полную. Приятно удивили дополнительные бонусы: сауна и джакузи, приятно расслабиться после занятий.
Светлана
6 квітня 2019
Самое правильное времяпровождение после трудовой недели. Приятная инструктор! Хорошая атмосфера! Только бассейн мелковат. И посещать его лучше после 18. До этого времени детки тренируются. И их много) А в целом, великолепно!
Лариса
22 січня 2019
https://www.facebook.com/100011808728471
20 січня я відвідала враження «Аквааеробіка». Сказати , що я у захваті, це нічого не сказати. Я дуже дуже вражена. Тренування -супер, дякую тренеру, дякую організаторам цієй чудової програми. Дякую всім працівникам BODO, за неймовірні відчуття , за всі ці придумані вами враження. Із величезним задоволенням буду дарувати рідним та друзям такі незабутьні враження. Неймовірний подарунок від моєї донечкі і від вас. Хочу ще!
Евгения
8 травня 2018
Сертификат Бодо мне подарили друзья. Я быстро определилась с впечатлением, потому что очень люблю плавать, отдыхать в воде. Но заниматься аэробикой в воде мне пришлось впервые. Это не так просто, как может показаться, но потому и дает результат. Спасибо за это тренеру. Теперь планирую продолжить занятия с этим же тренером и сделать их регулярными.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.