Подаруйте тренування з аквааеробіки для двох!

подарували вже 41 рази
900 грн
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Тренування розпочнеться з інструктажу та розминки для розігріву м'язів. Потім інструктор покаже основні вправи і простежить, щоб друзі правильно їх виконували. Через 30 хвилин він проведе плавну заминку. Після заняття спортсмени зможуть відвідати SPA зону центру, щоб відпочити в сауні або джакузі. В ході тренування будуть задіяні різні групи м'язів.

Чому ми вибрали спорткомплекс «Олімпійський стиль»

Басейн розташований біля станції метро «Олімпійська». У спорткомплексі працюють п'ять інструкторів з аквафітнесу. Вони пропонують як індивідуальні програми (для дітей і вагітних), так і класичні групові заняття.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпійський стиль - Спорткомплекс http://olympicstyle.com.ua м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1К6

2 відгуки

Лариса
22 січня 2019
https://www.facebook.com/100011808728471
20 січня я відвідала враження «Аквааеробіка». Сказати , що я у захваті, це нічого не сказати. Я дуже дуже вражена. Тренування -супер, дякую тренеру, дякую організаторам цієй чудової програми. Дякую всім працівникам BODO, за неймовірні відчуття , за всі ці придумані вами враження. Із величезним задоволенням буду дарувати рідним та друзям такі незабутьні враження. Неймовірний подарунок від моєї донечкі і від вас. Хочу ще!
Евгения
8 травня 2018
Сертификат Бодо мне подарили друзья. Я быстро определилась с впечатлением, потому что очень люблю плавать, отдыхать в воде. Но заниматься аэробикой в воде мне пришлось впервые. Это не так просто, как может показаться, но потому и дает результат. Спасибо за это тренеру. Теперь планирую продолжить занятия с этим же тренером и сделать их регулярными.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.