Подаруйте тренування з аквааеробіки!

подарували вже 767 рази
500 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття складається з трьох основних етапів: розминки, основної частини і заминки. На розігрів м'язів і фінальне відновлення дихання необхідно до 15 хвилин. Решту часу тренер присвятить виконанню вправ. Він покаже, як правильно рухатися у воді і розрахує необхідну кількість підходів. Після заняття можна розслабитися в сауні або джакузі.

Чому ми вибрали спорткомплекс «Олімпійський стиль»

Спорткомплекс розташований в центрі Києва — поруч зі станцією метро «Олімпійська». У фітнес-центрі працюють п'ять тренерів з аквааеробіки. Для дітей і вагітних розроблені індивідуальні програми, також є групові заняття.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпійський стиль - Спорткомплекс http://olympicstyle.com.ua м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1К6

4 відгуки

Елена
1 червня 2019
Класс!!!!! Прекрасный тренер, работали на полную. Приятно удивили дополнительные бонусы: сауна и джакузи, приятно расслабиться после занятий.
Светлана
6 квітня 2019
Самое правильное времяпровождение после трудовой недели. Приятная инструктор! Хорошая атмосфера! Только бассейн мелковат. И посещать его лучше после 18. До этого времени детки тренируются. И их много) А в целом, великолепно!
Лариса
22 січня 2019
https://www.facebook.com/100011808728471
20 січня я відвідала враження «Аквааеробіка». Сказати , що я у захваті, це нічого не сказати. Я дуже дуже вражена. Тренування -супер, дякую тренеру, дякую організаторам цієй чудової програми. Дякую всім працівникам BODO, за неймовірні відчуття , за всі ці придумані вами враження. Із величезним задоволенням буду дарувати рідним та друзям такі незабутьні враження. Неймовірний подарунок від моєї донечкі і від вас. Хочу ще!
Евгения
8 травня 2018
Сертификат Бодо мне подарили друзья. Я быстро определилась с впечатлением, потому что очень люблю плавать, отдыхать в воде. Но заниматься аэробикой в воде мне пришлось впервые. Это не так просто, как может показаться, но потому и дает результат. Спасибо за это тренеру. Теперь планирую продолжить занятия с этим же тренером и сделать их регулярными.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.