Подаруйте аналіз гардероба!

подарували вже 396 рази
2500 грн 1 люд. до 3 годин
2500 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Імідж-консультант приїде до клієнта додому. Вони разом розберуть сезонні речі та аксесуари. Стиліст підбере нові поєднання, складе комплекти для різних приводів: ділової зустрічі, вечірки, прогулянки. Також він визначить речі, від яких бажано відмовитися, і складе список тих, які необхідно придбати. Після розбору гардероба клієнт отримає фотозвіт підібраних образів в різних стилях.

Чому ми вибрали агентство стилістів-шоперів Sweet Jumble

Агентство існує вже 6 років і його послугами користується понад 5000 клієнтів. В Sweet Jumble працює 120 фахівців в 12 містах України. Також при агентстві є школа шоперів для початківців стилістів і професіоналів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sweet Jumble - Агентство стилістів-шоперів http://sweetjumble.ua/ Виїзд стиліста за вказаною адресою

15 відгуків

Оксана
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100016771456092
Аналіз гардеробу пройшов дуже добре :) Стиліст - приємна дівчина, готова прислухатись до побажань клієнта і допомогти знайти стиль, відповідний йому, сформувати нові цікаві комбінації з наявних речей, а також порадити, чого ще не вистачає в гардеробі
Ирина
21 лютого 2019
Очень приятная девушка Юлия помогла разобрать гардероб, составила луки, будем дальше с ней сотрудничать! Ну и сама компания Bodo - это очень контактные люди, которые с пониманием отнесутся к любой ситуации. Отличный сервис, все продумано, качественно и ярко! Спасибо, вы классные!
Катя
25 вересня 2017
Никогда бы не подумала, что столько открытий можно получить из собственного гардероба. Признаюсь честно, некоторые вещи, которые я раньше не решилась бы надеть одновременно, теперь сочетаю легко. А та одежда, что давно валялась в шкафу и рука не поднималась ее выбросить, теперь пригодилась. Спасибо за такой опыт, спасибо за хорошие советы
Елена
16 листопада 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=524837967683612
Для меня всегда было сложно с подбором осенне-зимней одежды, и когда муж подарил мне сертификат, я очень обрадовалась. Мне очень понравилось стилист помогла подобрать пару интересных комплектов, до которых я сама не додумалась, посоветовала, что надо докупить. Теперь у меня есть четкие идеи, что покупать, когда иду в магазин.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.