Подаруйте аналіз гардероба!

подарували вже 393 рази
2500 грн 1 люд. до 3 годин
2500 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Імідж-консультант приїде до клієнта додому. Вони разом розберуть сезонні речі та аксесуари. Стиліст підбере нові поєднання, складе комплекти для різних приводів: ділової зустрічі, вечірки, прогулянки. Також він визначить речі, від яких бажано відмовитися, і складе список тих, які необхідно придбати. Після розбору гардероба клієнт отримає фотозвіт підібраних образів в різних стилях.

Чому ми вибрали агентство стилістів-шоперів Sweet Jumble

Агентство існує вже 6 років і його послугами користується понад 5000 клієнтів. В Sweet Jumble працює 120 фахівців в 12 містах України. Також при агентстві є школа шоперів для початківців стилістів і професіоналів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sweet Jumble - Агентство стилістів-шоперів http://sweetjumble.ua/ Виїзд стиліста за вказаною адресою

14 відгуків

Ирина
Вчора
Очень приятная девушка Юлия помогла разобрать гардероб, составила луки, будем дальше с ней сотрудничать! Ну и сама компания Bodo - это очень контактные люди, которые с пониманием отнесутся к любой ситуации. Отличный сервис, все продумано, качественно и ярко! Спасибо, вы классные!
Катя
25 вересня 2017
Никогда бы не подумала, что столько открытий можно получить из собственного гардероба. Признаюсь честно, некоторые вещи, которые я раньше не решилась бы надеть одновременно, теперь сочетаю легко. А та одежда, что давно валялась в шкафу и рука не поднималась ее выбросить, теперь пригодилась. Спасибо за такой опыт, спасибо за хорошие советы
Елена
16 листопада 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=524837967683612
Для меня всегда было сложно с подбором осенне-зимней одежды, и когда муж подарил мне сертификат, я очень обрадовалась. Мне очень понравилось стилист помогла подобрать пару интересных комплектов, до которых я сама не додумалась, посоветовала, что надо докупить. Теперь у меня есть четкие идеи, что покупать, когда иду в магазин.
Юлия
10 квітня 2015
https://plus.google.com/111203601072037794011
Впечатлениями компании Bodo пользовалась впервые в качестве подарка на 8 марта. Из 10 предложенных вариантов выбрала именно "Анализ гардероба", так как это казалось самым необычным и полезным. Реализация превзошла ожидания! Вещи, которые не носились годами нашли новое свежее применение. Отдельное спасибо стилисту, которая помогла разобраться с цветотипом, подобрать новые необычные образы. Очень классная идея для подарка-впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.