Подаруйте антистресовий масаж для двох!

подарували вже 29 481 разів
700 грн
2 людини
30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс проведуть одночасно в одному кабінеті. Спочатку масажист ретельно розімне верхню частину спини, потім перейде до шиї, а наостанок опрацює зону лопаток і плечей. Впливаючи на біологічно активні точки, спеціаліст позбавить м'язи напруження.

Чому варто вибрати антистресовий масаж

За допомогою спеціальних розтирань і натискань на шийно-комірцеву зону можна досягти комплексного ефекту: нормалізувати кровообіг, позбутися втоми, активізувати заряд життєвих сил.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Vanilla Sky - SPA-студія http://vanilla-sky.kiev.ua/ м. Золоті Ворота, вул. Рейтарська, 2

2 526 відгуків

Альона
Вчора
https://www.facebook.com/100008092157968
Очень приятная атмосфера. Все понравилось
Максим
19 лютого 2019
Все очень понравилось! Позвонил в bodo, девочка любезно записала на удобное мне время, после чего получил подтверждение с адресом и временем что очень комфортно для меня) От впечетления, Антистрессовый массаж, на Круглоуниверситетская, 15 остался в полном восторге!
Валентина
17 лютого 2019
Впечатление от массажа было замечательным, мы с подружкой остались под чудесными впечатлениями и в отличном настроении. Спасибо!))
Евгений
17 лютого 2019
Все как обещали.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.