Подаруйте антистресовий масаж!

подарували вже 44 478 разів
350 грн
1 людина
30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнта зустрінуть і проведуть у кабінет масажу. Майстер опрацює біологічно активні точки зони шиї та передпліч. Сеанс позбавить неприємних відчуттів і напруження в м'язах. Масаж не займе багато часу, але подарує заряд бадьорості.

Чому варто вибрати антистресовий масаж

Антистресовий масаж корисний для жителів мегаполісів і людей, які багато працюють. Він позитивно впливає на нервову систему й нормалізує сон. Під час процедури підвищується пружність шкіри, досягається повне розслаблення шийно-комірцевої зони.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Золотой Мандарин - Естетологічний центр здоров'я http://golden-mandarin.com.ua м. Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 24б

2 699 відгуків

Юлія
Вчора
https://www.facebook.com/100000881493812
Чудово!
Алина
16 квітня 2019
Вчера была на антистрессовом массаже в салоне на ул. Михайловской. Девочки-массажистки просто мастера Экстра класса! Насколько понравилось, что прихожу уже не в первый раз. Спасибо Бодо и Салону за самые приятные впечатления
Дарья
15 квітня 2019
Caлон Вояж -Спа сподобався гостинною атмосферою, високим професіоналізмом майстра масажу, увагою та комфортом. Рекомендую.
Дар'я
15 квітня 2019
https://www.facebook.com/100009519457148
Мне пришлось перенести запланированное впечатление. Я обратилась в контакт-центр и вежливая девушка с радостью мне помогла. Поход в спа-студию принес много удовольствия.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.