Подаруйте оренду кабріолета!

подарували вже 6 рази
5800 грн 1 люд. 1 доба
5800 грн
1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Водій прибуде в центр прокату, щоб отримати ключі та документи. У його розпорядженні буде стильний кабріолет. Клієнт зможе вирушити в подорож в будь-яку точку країни, обмежень щодо пересування немає. Компанію можуть скласти друзі — 3 людини з комфортом розмістяться в салоні. Однак за кермом весь час має бути той, на кого оформлена оренда.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Центри прокату BLS існують в Україні з 2007 року. Всі транспортні засоби застраховані і регулярно проходять технічне обслуговування. Заставу для оренди вносити не потрібно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BLS - Прокат автомобілів http://bls.ua/ м. Лівобережна, Дніпровська наб., 13б Київська обл., м. Бориспіль, аеропорт "Бориспіль", термінал D

1 відгук

Константин
20 липня 2018
решили с женой ярко отметить ее 30 лет и рвануть в небольшое путешествие за город на машине) для нее стало настоящим сюрпризом, что поедем мы не на привычной Шкоде, а на шикарном кабриолете)) она была в восторге!!! до сих пор благодарит меня за сюрприз, хоть прошло уже немало времени) так что берите в подарок - не пожалеете!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.