Подаруйте оренду Mercedes Gelandewagen!

16500 грн 1 люд. 1 доба
16500 грн
1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На водія чекає прогулянка на позашляховику тривалістю 24 години. У центрі прокату йому видадуть ключі та документи на автомобіль. У компанії 3 друзів можна вирушити в подорож, маршрут якого належить скласти самостійно.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Центр надає свої послуги з 2007 року. Щоб взяти авто в оренду, не потрібно вносити додаткову заставну суму. Компанія страхує всі свої транспортні засоби та регулярно проводить технічний огляд автомобілів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BLS - Прокат автомобілів http://bls.ua/ м. Лівобережна, Дніпровська наб., 13б Київська обл., м. Бориспіль, аеропорт "Бориспіль", термінал D

1 відгук

Игорь
20 липня 2018
Честно говоря, даже не догадывался, что можно получить в подарок такое, пока друзья не подарили на день рождения. Шикарный, мощный автомобиль! Гоняли по городу весь день. Знакомые, которые были не в курсе происходящего, очень удивлялись, когда видели меня за рулем! Супер, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.