Подаруйте оренду Tesla!

подарували вже 29 рази
12000 грн 1 люд. 1 доба
12000 грн
1 людина
1 доба
Доступно з 23 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Водій отримає ключі та документи на автівку. Після цього він зможе кататися на автомобілі Tesla по всій країні без обмежень. На поїздку у клієнта буде ціла доба. За бажанням він запросить з собою трьох друзів. Кататися водій зможе на машині Tesla Model S. Це п'ятидверний автомобіль задньомоторного компонування з акумуляторами ємністю 85 кВт/год.

Чому ми вибрали компанію автопрокату BLS

Компанія працює з 2007 року. Всі авто проходять регулярний техогляд та обслуговування, а також мають страховий поліс. Для оренди не потрібно вносити заставу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BLS - Прокат автомобілів (Оболонь, Березняки) http://bls.ua/ Дніпровська набережна, 13 м. Оболонь, вул. Лугова, 12

1 відгук

Дмитрий
7 липня 2016
Достаточно долго присматриваюсь к этому автомобилю. Тема интересная, за ней будущее. Но стоимость очень завышена, мало кто может позволить себе такую тачку. Поэтому рад, что появилась возможность протестировать авто на наших дорогах. Это конечно машина мечты, начиная от технологии, и заканчивая безопасностью и крутым дизайном. Кстати, сам этап аренды прошел беспроблемно, быстро и легко. Спасибо ребятам за организацию.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.