Подаруйте відвідування аромасауни для компанії!

подарували вже 4 154 разів
800 грн 4 люд. 2 години
800 грн
4 людини
2 години
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають банний комплекс, де на них чекає сеанс ароматерапії. У салоні клієнтам видадуть все необхідне: простирадла, рушники, шапки для парної та одноразові капці. Прийнявши душ і переодягнувшись, друзі розмістяться у фінській сауні, де будуть вдихати ароматний пар і розслаблятися. Сеанси відпочинку можна чергувати з купанням в басейні.

Чому ми вибрали банний комплекс «Аромасауна»

Сауна розташована недалеко від ст. м. «Лук'янівська». У банному комплексі є всі умови для відпочинку з друзями: кімната релаксу з караоке, міні-баром і відеоіграми, джакузі з канадським гідробассейном CoastSPA і соляна зала, в якій проходять сеанси галотерапії. За додаткову плату клієнти можуть скористатися послугами банщика та масажиста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Аромасауна http://aromasauna.kiev.ua/ м.лук'янівська, вул.артема, 21

63 відгуки

Юля
12 червня 2019
https://plus.google.com/103680572675223633474
Одно из самых приятных впечатлений! Сауна находится в центре Киева, легко добираться! При желании можно дойти и пешком от метро Лукьяновка ( сама честно дошла за 20 минут ) В самой сауне чисто, что очень радует) Очень понравился мини-бассейн. После пропарки самое оно в него нырнуть! )))))
Владимир
12 травня 2019
Очень понравилось! Были с супругой и кумовьями с 2 детьми! Получили массу удовольствия! Дети просто пищали от радости! В общем рекомдуем! ( Только берите с собой аромамасла выдают только сухой пар основу)
Ярослава
31 березня 2019
Все познается в сравнении. Поэтому в целом-неплохо. Полотенца, простыни чистые. Причем посетителям впечатления Бодо в стоимость входил комплект белья, тапки и шапка. Температура в сауне была 70°-маловато. Персонал сауны приветливый, учтивый.
Екатерина
21 березня 2019
https://www.facebook.com/100006534788169
Все прошло на высшем уровне!! Все супер!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.