Подаруйте квитки на атракціон Ninja House для компанії!

подарували вже 340 рази
350 грн 4 люд. 15 хв.
350 грн
4 людини
15 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Атракціон Ninja House — це двоповерхова будівля, яка створена так, щоб змінювати людське сприйняття сили тяжіння та інших законів фізики. Приятелям буде здаватися, що вони перебувають у стані «невагомості». Це дозволяє відвідувачам ходити по стіні без рук, літати на тарзанці вгору й перемагати в армреслінгу більш сильних супротивників. Для загострення відчуттів можна виконувати різні завдання, описані на стіні поруч із предметами.

Чому ми вибрали японський атракціон Ninja House

Ninja House не має аналогів в Україні та виконаний за зразком японських будівель епохи Едо. Він знаходиться в ТРЦ Dream Town в 3 хвилинах ходьби від станцій метро «Мінська» та «Оболонь».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ninja House - Японський атракціон http://ninjahouse.com.ua/ м. Оболонь, Оболонський пр-т, 1б, 3 поверх

2 відгуки

Наталия
5 січня 2019
https://www.facebook.com/100003407080426
Посетили аттракцион всей семьей. Очень интересный опыт :) кажется, что угол в 30 градусов - это мало, но нет... ходить получается лучше с помощью вспомогательного инвентаря. Или просто кататься на попе:))))
Виктор
19 червня 2018
Довольно-таки необычное впечатление. Ходили всей семьей, в итоге понравилось не только детям, но и нам с женой. Ощущение, будто во сне) Думаю, каждый должен попробовать. Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.