Подаруйте політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох Long!

подарували вже 3 530 разів
1500 грн
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок здійснить віртуальний політ на симуляторі пасажирського літака. Спочатку пілот проведе інструктаж і покаже, як працює бортова електроніка. Авіасимулятор відтворює візуальні ефекти реального польоту: на екрані моделюється пейзаж, погода і час доби. Під час польоту клієнт здійснить полномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Інструктор перебуватиме на борту і допомагатиме з керуванням. На роль другого пілота новачок може запросити друга. Також на авіасимуляторі можна зробити фото на пам'ять. Щоб сфотографуватись на території ангару, необхідно заздалегідь узгодити це з начальником.

Чому ми вибрали авіаційні тренажери «Лінкстар AERO»

Віртуальний політ відбудеться в справжній кабіні літака, де всі датчики та важелі робочі. Займатися на авіасимуляторі можуть як новачки, так і досвідчені пілоти. «Лінкстар AERO» використовує програмно-апаратний комплекс FHW, який імітує роботу бортової електроніки і всіх систем повітряного судна.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери http://fhw.linkstar.com.ua/ru/ пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11

727 відгуків

Сергій
Вчора
Все супер!!! Дуже сподобалося! Велика подяка інструктору.
Anna
17 серпня 2019
https://www.facebook.com/100001277282215
Очень понравилось это впечатление. Инструктаж детальный, интересный, немного истории самого самолёта. Взлет-посадка, датчики которые стали понятными. Отличный инструктор. Рекомендую это впечатление.
Ірина
15 серпня 2019
Дякую колективу BODO! Пішли на зустріч нам і продовжили дію сертифікату.. бо ми не встигали використати. І враження від Авіасимулятора просто чудові! Це неімовірне відчуття бути у кабіні пілота і керувати літаком. Діти у захваті! Дякуємо інструктору! Раджу користатися послугами BODO! І Авіасимулятор! -супер враження!!!
Елена
10 серпня 2019
Подарили сыну на 9летие. Всё очень понравилось, правда, хоть пишут, что впечатление с 8ми лет, должен присутствовать взрослый, потому что ребенок не достаёт до педалей. Так что папа тоже полетал, а сын был вторым пилотом. Оба в восторге. Инструктору особое спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.