Подаруйте політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох Long!

подарували вже 3 414 разів
1500 грн
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок здійснить віртуальний політ на симуляторі пасажирського літака. Спочатку пілот проведе інструктаж і покаже, як працює бортова електроніка. Авіасимулятор відтворює візуальні ефекти реального польоту: на екрані моделюється пейзаж, погода і час доби. Під час польоту клієнт здійснить полномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Інструктор перебуватиме на борту і допомагатиме з керуванням. На роль другого пілота новачок може запросити друга. Також на авіасимуляторі можна зробити фото на пам'ять. Щоб сфотографуватись на території ангару, необхідно заздалегідь узгодити це з начальником.

Чому ми вибрали авіаційні тренажери «Лінкстар AERO»

Віртуальний політ відбудеться в справжній кабіні літака, де всі датчики та важелі робочі. Займатися на авіасимуляторі можуть як новачки, так і досвідчені пілоти. «Лінкстар AERO» використовує програмно-апаратний комплекс FHW, який імітує роботу бортової електроніки і всіх систем повітряного судна.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери http://fhw.linkstar.com.ua/ru/ пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11

644 відгуки

Сергей
22 квітня 2019
https://www.facebook.com/100023045581582
Все замечательно. Очень интересно .
Vladimir
22 квітня 2019
Прикольно, советую.
Костя
21 квітня 2019
Все как всегда на высоте, спасибо инструктора и бодо за впечатления!)
Сергей
21 квітня 2019
Супер

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.