Подаруйте політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох Long!

подарували вже 3 468 разів
1500 грн
2 людини
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок здійснить віртуальний політ на симуляторі пасажирського літака. Спочатку пілот проведе інструктаж і покаже, як працює бортова електроніка. Авіасимулятор відтворює візуальні ефекти реального польоту: на екрані моделюється пейзаж, погода і час доби. Під час польоту клієнт здійснить полномаршрутний рейс «Київ-Черкаси». Інструктор перебуватиме на борту і допомагатиме з керуванням. На роль другого пілота новачок може запросити друга. Також на авіасимуляторі можна зробити фото на пам'ять. Щоб сфотографуватись на території ангару, необхідно заздалегідь узгодити це з начальником.

Чому ми вибрали авіаційні тренажери «Лінкстар AERO»

Віртуальний політ відбудеться в справжній кабіні літака, де всі датчики та важелі робочі. Займатися на авіасимуляторі можуть як новачки, так і досвідчені пілоти. «Лінкстар AERO» використовує програмно-апаратний комплекс FHW, який імітує роботу бортової електроніки і всіх систем повітряного судна.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери http://fhw.linkstar.com.ua/ru/ пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11

681 відгук

Александр
18 червня 2019
Девушка подарила на годовщину, и мне очень понравилось. Очень люблю летать в играх, а тут получил отличный опыт почти, что в реальной жизни! Приятный и общительный куратор, нам терпеливо подсказывал и помогал в полёте. Всё очень здорово. 2-х часов было вполне достаточно! Спасибо Bodo))
Дмитрий
16 червня 2019
https://www.facebook.com/613807148
Невероятное ощущение, очень толковый инструктор
Ольга
15 червня 2019
https://www.facebook.com/100001443440609
Все дуже сподобалось!
Макс
15 червня 2019
Отлично !

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.