Подаруйте політ на авіасимуляторі ТУ-134 для двох!

подарували вже 16 459 разів
800 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пілот розповість про техніку безпеки і навчить користуватися бортовою електронікою. На екран перед кабіною моделюється будь-який час доби, погода й сезон. Під час польоту інструктор буде перебувати на борту й допомагати новачку з керуванням. Також другим пілотом можна взяти друга. Під час відвідування тренажеру можна зробити фото на авіасимуляторі або на території ангару, заздалегідь узгодивши це з інструктором.

Чому ми вибрали авіаційні тренажери «Лінкстар AERO»

Проходити враження буде в авіасимуляторі — кабіні справжнього літака, всі прилади в ній діючі. Це дозволяє відпрацьовувати техніку польоту як аматорам, так і досвідченим пілотам. «Лінкстар AERO» використовує програмно-апаратний комплекс FHW. Він імітує роботу бортового обладнання і систем літального апарату, повітряну й наземну обстановку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лінкстар AERO - Авіаційні тренажери http://fhw.linkstar.com.ua/ru/ пр-т Комарова 1, НАУ, корпус 11

681 відгук

Александр
Вчора
Девушка подарила на годовщину, и мне очень понравилось. Очень люблю летать в играх, а тут получил отличный опыт почти, что в реальной жизни! Приятный и общительный куратор, нам терпеливо подсказывал и помогал в полёте. Всё очень здорово. 2-х часов было вполне достаточно! Спасибо Bodo))
Дмитрий
16 червня 2019
https://www.facebook.com/613807148
Невероятное ощущение, очень толковый инструктор
Ольга
15 червня 2019
https://www.facebook.com/100001443440609
Все дуже сподобалось!
Макс
15 червня 2019
Отлично !

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.