Подаруйте автомобільний квест для компанії!

подарували вже 10 220 разів
500 грн 4 люд. до 4 годин
500 грн
4 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі збираються на місці старту, проходять інструктаж і вирушають за маршрутом. На кожній точці вони виконують завдання на сміливість, спритність або логіку. Отримана відповідь вкаже місце наступного завдання. Якщо виникнуть труднощі, можна скористатися підказкою. Одночасно змагаються кілька команд. Переможці отримають нагороду від організатора.

Чому ми вибрали FunQuest

Для участі у квесті можна зареєструвати всіх гравців на сайті або знайти собі компаньйонів на форумі. Також учасники можуть пройти тестову гру й вирішити головоломки онлайн. Трьом командам, які займуть призові місця, подарують сертифікати на похід до квест-кімнати QRoom.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

FunQuest http://fq.ua/

67 відгуків

Artura
13 січня 2019
Все было круто
Алина
24 грудня 2018
https://www.facebook.com/1758116094
Прекрасный вариант подарка. Сохраняется интрига и человек получает настоящий сюрприз! Все очень здорово. Большой выбор впечатлений. На любой вкус. Мы выбрали автоквест по городу. Настоящая находка для любителей приключений и азарта увеличеная на масштаб всего города! Просто супер. Спасибо bodo ❤️
Андрей
8 грудня 2018
Очень понравился Квест, спасибо организаторам
Володимир
6 серпня 2018
https://www.facebook.com/100008196399650
Дякую Bodo за автомобільний квест. Дуже сподобалося :) Квест запам'ятається надовго, будемо згадувати іще довго! Неодмінно будемо іще користуватися Bodo та всім рекомендую! :) Дякую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.