Подаруйте Baby-фітнес!

подарували вже 17 рази
750 грн 1 люд. 8 занять по 45 хв.
750 грн
1 людина
8 занять по 45 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Курс фітнес-тренувань для мами та її малюка. На вибір надається дві програми:

  • «Струнка мама» — відновлення після пологів, зміцнення м'язів тазового дна, грудничкова гімнастика. Підходить для малюків у віці від 2 до 6 місяців.
  • «Фітнес мама + малюк» — опрацювання всіх м'язів тіла. Під час занять дитина знаходиться на руках у мами. За бажанням можна скористатися гантелями. Підходить для дітей у віці від 6 місяців до 1,5 років.

Чому ми вибрали фітнес-центр Fitness with baby

Студія спеціалізується на фітнесі для молодих мам з немовлятами. У приміщенні постійно працює рециркулятор для очищення і дезінфекції повітря. На заняттях надають все необхідне: фітбол, каремат, гантелі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fitness with baby https://www.facebook.com/fitnesswithbaby/ м. Шулявська, вулиця Михайла Донця, 2 А

2 відгуки

Daria
27 липня 2018
Это здорово что можно начать приводить себя в форму через 2 мес после родов, при этом мне не нужно думать с кем оставить ребенка, на тренировках он со мной, занимаемся вместе это круто. Больше месяца ходим в студию fitness with baby, нам очень нравится.
Надежда
4 липня 2018
очень удобно: и за собой следишь, и от ребенка не отходишь ни на минуту) для тех, кто хочет вернуться форму после родов - идеальный вариант! уже несколько занятий отходила и вижу результат) стала чувствовать себя гораздо лучше) все-таки спорт - это жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.