Подаруйте бої на мечах для двох!

подарували вже 1 090 разів
700 грн 2 люд. 30 хв.
700 грн
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учасники відвідають історичний комплекс «Парк Київська Русь». Тренер підбере зброю і навчить давньослов'янській техніці ведення бою, правильному захвату меча, основам захисту. Спочатку лицарі відпрацюють прийоми з гумовим реквізитом, а потім візьмуть участь у театралізованій дії — поєдинку на мечах в обладунках. Бійцям видадуть кольчугу і шолом.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Київська Русь» — єдиний майданчик в Україні, який щорічно приймає міжнародні фестивалі та змагання з історичного фехтування. Комплекс розташований у 40 км від Києва в с. Копачів і займає площу понад 50 га. У парк ходять рейсові автобуси.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

4 відгуки

Игорь
1 червня 2015
для разнообразия и такое стоит попробовать. подарок от кумы. было интересно
Артем
18 жовтня 2014
Респект организаторам. Я занимаюсь карате, своего товарища по спарингу с собой взял. Эти рыцарские доспехи тяжелые. жесть просто. и меч с щитом прилично весит. Но классно. Такого наверно нигде и никогда не попробуешь. И кстати тактика совсем другая. Не как в карате
Нина
7 червня 2014
Нам полюбились все впечатления, которые проходят в комплексе киевской руси. Там очень красиво. Первый раз нам подарили возможность прокатиться на лошадках, а теперь вот мужу битву на мечах. Поехали вместе со старшим сыном. Пока они выясняли свои отношения на мечах, я бутерброды им готовила. Все остались довольны. Я в доспехах своих пофотала на память.
Паша
28 травня 2014
Наконец-то побывал в Киевской Руси! Очень классное место для прогулок. Еще одна новость - получил вместе с сыном навыки владения мечом. Было действительно увлекательно) С удовольствием приедем сюда снова.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.