Подаруйте bumperball для компанії!

подарували вже 246 рази
3300 грн 10 люд. 60 хв.
3300 грн
10 людей
60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 11 років
Використати до 31.12.2019
до 110 кг
від 110 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі пограють в футбол, надівши на себе бамперболи — прозорі кулі, які складаються з шести сфер, заповнених повітрям. Спочатку суддя проведе інструктаж і видасть кожному зорб. Компанія розділиться на команди по 5 осіб. Потім почнеться матч. Учасникам належить не тільки забивати голи в ворота противника, а й балансувати на ходу. Під час гри футболістам також дозволяється штовхатися, стрибати, перекидатися та заважати один одному. Конструкція бампербола захистить від ударів.

Чому ми вибрали футбол в зорбі Bumperball

Пограти в бампербол можна в спортивно-розважальному комплексі X-Park недалеко від станції метро «Почайна». Для гри використовуються спеціальні зорби з міцного матеріалу. Даний вид спорту є популярним серед артистів і професійних футболістів України.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Bumperball - Футбол у зорбах http://xpark.kiev.ua/object/bamperbol м. Почайна, Спортивно-розважальний комплекс X-Park

4 відгуки

Андрей
4 квітня 2019
Самое веселое развлечение, которое когда-либо пробовал! Надо всем попробовать! Рекомендую! Смех и веселое настроение гарантировано!
Юлия
15 червня 2017
https://www.facebook.com/100005700395490
Очень довольны работой компании и услугами в целом! Мы дарим подарки родным и друзьям уже не первый раз! Всегда можно купить отличный подарок, который действительно запомнится на долго!
Макс
25 травня 2017
Это такая ржака, мы все валялись по полу от смеха просто)) Советую теперь всем друзьям и коллегам! Правда набегались мы нормально и к концу игры уже порядком устали, но это того стоит)) Обязательно попробуйте врезаться с разбегу в кого-то, эмоции незабываемые))
Влад
8 серпня 2015
Благодарим за организацию досуга для сотрудников нашей компании. Мы отлично провели время. Были рады протестировать новую услугу от Bodo. Покупаем у вас подарки в офис уже не первый раз. Но, пожалуй, футбол в зорбах среди них пока занял место фаворита. Очень веселая услуга. Все коллеги, которые приняли участие в мачте, остались довольны. Сама идея супер.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.