Подаруйте дегустацію вина і сиру для двох!

подарували вже 6 625 разів
1200 грн 2 люд. 90 хв.
1200 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Пара спробує різноманітні сорти вина та сиру. Спочатку сомельє поділитися фактами про вирощування винограду, виробництво та зберігання напою. Потім він розповість про те, як правильно поєднувати продукти між собою, і друзі перевірять це на практиці. Відвідувачам подадуть 5 сортів вина та 5 видів сиру. Вони зможуть оцінити колір, аромат і консистенцію напою, а також насолодяться смаком молочного продукту.

Чому ми вибрали бутик сиру і вина Le Komora

Заклад розташований у центрі міста біля станції метро «Хрещатик». Бутик спеціалізується на вині та сирі. Продукція Le Komora відрізняється високою якістю. Її закуповують в Швейцарії. У закладі працюють професійні сомельє.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Komora - Бутик сиру та вина - Пушкінська http://lekomora.com/ м. Хрещатик, вул. Пушкінська, 2-4/7

132 відгуки

Ірина
25 червня 2019
Дегустація сиру та вина пройшла цікаво і смачно.
Лилия
24 червня 2019
Очень понравилась дегустация - сыры очень вкусные, швейцарские вина впервые пробовали -было интересно о них послушать и продегустировать. Атмосфера Швейцарии в ресторане присутствует действительно, есть что порассматривать)) и прикупить (сыр, кофе, шокалад, посуда всякая интересная, много для приготовления фондю). После дегустации с удовольствием остались, заказали по бокалу белого вина, которое понравилось и фондю. Спасибо!
Ирина
22 червня 2019
Дегустація сподобалась, атмосфера в закладі неперевершена, кожний куточок нагадує, що ви в маленькій Швейцарії :)
Виктория
12 червня 2019
Приятная атмосфера, интересная программа, прекрасное сочетание вина и сыра. Спасибо организаторам, отнеслись с пониманием: дали возможность несколько раз перенести дату посещения этого впечатления)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.