Подаруйте дегустацію вина і сиру для двох!

подарували вже 5 872 разів
1000 грн 2 люд. 90 хв.
1000 грн
2 людини
90 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пара спробує різноманітні сорти вина та сиру. Спочатку сомельє поділитися фактами про вирощування винограду, виробництво та зберігання напою. Потім він розповість про те, як правильно поєднувати продукти між собою, і друзі перевірять це на практиці. Відвідувачам подадуть 5 сортів вина та 5 видів сиру. Вони зможуть оцінити колір, аромат і консистенцію напою, а також насолодяться смаком молочного продукту.

Чому ми вибрали бутик сиру і вина Le Komora

Заклад розташований у центрі міста біля станції метро «Хрещатик». Бутик спеціалізується на вині та сирі. Продукція Le Komora відрізняється високою якістю. Її закуповують в Швейцарії. У закладі працюють професійні сомельє.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Komora - Бутик сиру та вина - Пушкінська http://lekomora.com/ м. Хрещатик, Пушкінська вул., 2-4/7

71 відгук

Александра
15 лютого 2019
Атмосфера приятная, но когда ты любишь полусладкое, а подают лишь сухое, так как заведение специализируется на швейцарских продуктах. Для интереса продегустировать можно...
Инна
15 лютого 2019
Спасибо за отличное впечатление!!! Вечер получился праздничным и приятным, впечатления останутся надолго!
Катерина
14 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001648770699
Хорошое, уютное место le Komora. Получился очень приятный и познавательный вечер: было вкусное вино, невероятные сыры и интересные истории о швейцарском виноделии)
Елена
13 лютого 2019
Чудовий сервіс та приємне обслуговування! Провели дві години з відчуттям релаксу в ресторанчику серед швейцарських Альп. Супер!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.