Подаруйте дегустацію кави для двох!

подарували вже 723 рази
1000 грн 2 люд. до 60 хв.
1000 грн
2 людини
до 60 хв.
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Спочатку на пару очікує короткий екскурс в історію напою. Відвідувачі дізнаються про вирощування, обсмажування і помел зерен. Після цього бариста запропонує спробувати різні види кави. Профі проведе калібрування рецепторів, щоб друзі змогли краще розібратися у сортах. Гості зможуть насолодитися різноманітними смаками напою: кислим, солодким, солоним та умамі. Потім бариста заварить елітну каву для основної частини дегустації. Пара оцінить смак і аромат напою.

Чому ми вибрали Baristaschool

Школа розташована поруч зі станцією метро «Васильківська». У закладі працюють професійні бариста. На дегустації можна спробувати різні сорти кави з США, Ямайки, Еквадору, Непалу та Домініканської Республіки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Baristaschool - Школа бариста http://baristaschool.com.ua/ м. Васильківська, вул. Васильківська, 30

23 відгуки

Анастасия
11 травня 2019
Было очень интересно, спасибо Наталье за такой интересный и информативный мастер-класс :)
Ирина
5 травня 2019
https://www.facebook.com/100007911196626
Дегустация прошла в школе для барриста. Это было очень атмосферно, будто попал в страну кофе! Информация была подана интересно, мы увидели зерна в необработанном виде, ощутили аромат разны сортов кофе, узнали о факторах,влияющих на его вкус. Кофе проходит такой длительный путь и столько этапов до того, как попадает к нам в чашку! Дегустация проходила на 5-ти сортах кофе высочайшего качества, разбирали аромат и вкус по ноткам. Понравилось!!!
Natali
23 квітня 2019
Спасибо Bodo за интересные впечатления. Дегустация кофе - это не просто попробовать на вкус напиток, это целая наука) Было интересно и познавательно. Да и заведение очень уютное.
Андрей
20 квітня 2019
https://www.facebook.com/100003317334491
Нам понравилось)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.