Подаруйте дегустацію сиру для компанії!

подарували вже 460 рази
1000 грн
4 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнти відвідають магазин-музей сиру, щоб спробувати різні сорти продукту в поєднанні з соусами та конфітюрами. На екскурсії сомельє поділиться фактами про приготування та правильне зберігання сирів. Друзі продегустують п'ять видів молочного продукту. Також гостям запропонують напої, які підкреслять смак кожного з них.

Чому ми вибрали магазин «Музей сиру»

Магазин знаходиться у центрі міста, недалеко від станцій метро «Палац спорту» та «Площа Льва Толстого». В експозиції музею є старовинні інструменти, гравюра сирного ринку в Нідерландах 1873 року та брошури 1960-х років, коли українці представляли свою продукцію у Марселі. Засновники магазину займаються сироварінням на власній невеликій екофермі. Також у музеї є унікальна колекція ножів з різних країн Європи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Музей сиру - Магазин https://www.facebook.com/cheesemuseum/ м. Палац Спорту, вул. Шовковична, 50а

62 відгуки

Федченко Жанна
Сьогодні
Понравилось всё) Отдельная благодарность Анастасии, которая решила вопрос посещения мероприятия с нашей 6 летней дочкой. Дочь счастлива) Ей особенно понравился сыр "Ранковий". Приятная атмосфера, хороший интерьер, внимательные ребята. Обязательно будем дарить друзьям сертификат) У вас отличная подборка подарков! Присмотрели себе еще несколько мероприятий) Благодарим за настроение и полученные эмоции!
Татьяна
Сьогодні
Ходили с мужем на дегустацию сыра для двоих, очень понравилось. Оригинальное помещение. Интересная история здания музея и изготовления сыра. понравилась также дегустация сыра.
Олена
Вчора
Доброго дня! Хочу подякувати компанії Bodo і працівникам "Музею сиру" за чудовий день. Професійна екскурсія і щирий колектив залишили приємні спогади і враження. Обов"язково буду радити своїм друзям і колегам. Ще раз дякую. З повагою, Олена
Елена
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003997785355
Отлично!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.