Подаруйте дегустацію сиру для компанії!

подарували вже 547 рази
1000 грн
4 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнти відвідають магазин-музей сиру, щоб спробувати різні сорти продукту в поєднанні з соусами та конфітюрами. На екскурсії сомельє поділиться фактами про приготування та правильне зберігання сирів. Друзі продегустують п'ять видів молочного продукту. Також гостям запропонують напої, які підкреслять смак кожного з них.

Чому ми вибрали магазин «Музей сиру»

Магазин знаходиться у центрі міста, недалеко від станцій метро «Палац спорту» та «Площа Льва Толстого». В експозиції музею є старовинні інструменти, гравюра сирного ринку в Нідерландах 1873 року та брошури 1960-х років, коли українці представляли свою продукцію у Марселі. Засновники магазину займаються сироварінням на власній невеликій екофермі. Також у музеї є унікальна колекція ножів з різних країн Європи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Музей сиру - Магазин https://www.facebook.com/cheesemuseum/ м. Палац Спорту, вул. Шовковична, 50а

122 відгуки

Сергей
Сьогодні
https://www.facebook.com/100004480360797
Очень хорошая экскурсия. Сыры понравились . Удобное расположение. Подарочными сертификатами Bodo воспользовался не первый раз, всё очень достойно. Спасибо.
Ирина
16 червня 2019
Все понравилось, и экскурсия, и сыр, и вино
Светлана
15 червня 2019
Все супер
Dana
15 червня 2019
Приємний персонал, смачні сири і справжня атмосфера сироварні. Рекомендую всім

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.