Подаруйте дегустацію віскі для двох!

подарували вже 3 987 разів
2000 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить до ресторану, де зможе спробувати міцний алкоголь. Сомельє поділиться секретами того, як правильно оцінювати смак напою. Друзі продегустують кілька видів шотландського віскі, кожен з яких виробляється в певному регіоні країни.

Чому ми вибрали шотландський будинок-ресторан Whisky Corner

Whisky Corner є єдиним в Україні концептуальним рестораном віскі, в якому налічується близько 780 сортів цього напою. Колекція алкоголю регулярно поповнюється. Заклад знаходиться в центрі міста, недалеко від ст. м. «Майдан Незалежності» і «Золоті ворота».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Whisky Corner - Ресторан http://whiskycorner.kiev.ua/ru/home м. Майдан Незалежності, вул. Софіївська, 16/16

105 відгуків

Юнис
17 лютого 2019
Недавно получил в подарок дегустацию виски для двоих и наконец решил использовать ее. Дегустация-огонь!! Узнал некоторые полезные для себя вещи и теперь буду придерживаться правильных критериев при выборе виски. При возможности возьму это впечатление для друзей.
Константин
6 лютого 2019
Очень здорово было !!!отличный сомелье !!!приятная обстановка !!!много нового для себя узнали !!!всем рекомендуем
Лилия
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001859022326
Были на дегустации виски для двоих - впечатления остались очень хорошие. Мы не только попробовали виски различных видов и от разных стран-производителей, но и прослушали лекцию об изготовлении виски, получили ответы на все вопросы, которые нас интересовали и приятно провели время в уютной обстановке магазина. Спасибо, нам понравилось! Советую такое впечатление для посещение парам, мужской компанией или для того, чтобы разнообразить празднование по любому поводу.
Валентин
3 лютого 2019
https://plus.google.com/101380891031642862855
Дуже все сподобалось отримали дуже багато нових вражень!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.