Подаруйте день на рибалці для двох!

подарували вже 235 рази
2000 грн
2 людини
1 день
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Приятелі вирушать на риболовлю до водойми, що знаходиться за містом. Після прибуття їм видадуть усе необхідне спорядження для комфортного проведення часу та вдалого лову: вудки та різні види наживки. Рибалки будуть насолоджуватися відпочинком увесь день. Із собою можна взяти їжу, щоб влаштувати пікнік на природі.

Чому ми вибрали Fishing Club «Михайлина»

Друзі займатимуться ловлею біля озера, яке розташоване в с. Горбовичі за містом. У водоймі водиться декілька видів риб. Клуб пропонує два типи риболовлі: аматорську або полювання на хижака. Гість вибере один з них.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Михайлина - Fishing Club http://www.narybalku.kiev.ua/ Київська обл., Києво-Святошиншский р-н, с. Горбовичи, вул. Мельника, 8 а

11 відгуків

Яна
27 травня 2019
https://www.facebook.com/100005148123832
И как говорил Попанов в культовом фильме "Брильянтовая рука": "Клев будет такой...., что клиент обо всем забудет". Все именно так и было. все ок! спасибо.
Николай
10 травня 2019
все ок
Богдан
6 травня 2019
https://www.facebook.com/571884147
Все понравилось, благодарю! )
Игорь
6 травня 2019
Отлично провел время. Получил массу удовольствия от рыбалки - клев отличный. Привез домой рыбу)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.