Подаруйте день у гольф-клубі для двох!

подарували вже 178 рази
1700 грн
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Пара приєднається до групи з 5-15 гольфістів. Під час оглядової екскурсії інструктор розповість про історію гри і клубний етикет. Після цього тренер проведе інструктаж і запросить новачків на майстер-клас. Ключки та м'ячі гравцям видадуть на місці. Після завершення заняття група відвідає демо-лекцію в PRO-shop, де дізнається все про гольф-новинки. Наприкінці візиту на гостей чекає велосипедна прогулянка, гра в настільний теніс і петанк. Для входу на територію необхідно дотримуватися дрес-коду. Чоловікам бажано одягнути сорочку-поло, штани-слакси або шорти до колін. Жінки можуть поєднати поло з брюками, гольф-шортами і спідницею або вибрати спеціальну сукню.

Чому ми вибрали київський гольф клуб GolfStream

Гості будуть грати на полях навчально-тренувального центру: Driving Range, Chipping & Pitching Greens, Putting Green, Bunker Area. Клуб працює з 2008 року і є найбільшим гольф-об'єктом країни. Його територія включає три професійні майданчики для гри, в тому числі єдине в Україні 18-лункове поле.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GolfStream - Київський Гольф Клуб https://kievgolfclub.com/ Київська обл., с. Гавронщина, Гривнівське шосе, 1

1 відгук

Анатолий
13 серпня 2018
Подарил брату на др, но сам не ожидал, что будет так здорово. Не так часто можно вырваться из душного города, чтобы провести время на свежем воздухе, а тут еще и такой интересный опыт. В гольф я раньше никогда не играл, но благодаря тренеру не чувствовал себя неумехой, он все рассказал, показал, давал советы, да и вообще был очень приятным собеседником. Брат в восторге, хочет брать еще уроки. В общем, порадовал его и сам отдохнул) Большое спасибо Бодо за этот новый опыт.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.