Подаруйте день у заміському ігровому комплексі Yellow Plane для компанії!

1800 грн
4 людини
не обмежена
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать до розважального комплексу, що знаходиться за містом. На його території є справжній літак, усередині якого можна пограти на авіа- або автосимуляторах. Для цього в гостей буде сертифікат на 600 грн. Також компанія зможе пообідати в ресторані комплексу на суму 1200 грн.

Чому ми вибрали заміський комплекс Yellow Plane

Головна особливість клубу — літак, у салоні якого є авіа- та автосимулятори. Після розваг клієнти можуть прогулятися комплексом. Час перебування в Yellow Plane не обмежено.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Yellow Plane https://www.yellowplane.ua/ Київська обл., Макарівський р-н, с. Юрів, вул. Шевченка, 59, 57-й км траси Київ-Житомир

3 відгуки

Юлия
27 травня 2019
https://www.facebook.com/1450093329
Все понравилось, спасибо огромное!
Даша
1 квітня 2019
Очень запомнился этот день! мы поиграли на симуляторах и просто безумно весело провели время вместе с молодым человеком. Комплекс на самом деле очень прикольный. Я в таких раньше не бывала )) Спасибо любимой мамуле за впечатление ))
Вероника
25 березня 2019
Мы с друзьями просто замечательно провели день. Очень круто было поехать за город и так поразвлекаться)) Спасибо за такое классное впечатление)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.