Подаруйте дитячу фотосесію!

подарували вже 78 рази
1600 грн 1 люд. 60 хв.
1600 грн
1 людина
60 хв.
Доступно до 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Майстер зустріне батьків із дитиною в студії та в подробицях розповість про майбутню зйомку. Разом вони обговорять різні ідеї для фото, а також підберуть реквізит. Потім почнеться творчий процес. Професіонал зробить знімки з різних ракурсів, підбираючи вдале світло й ловлячи в кадрі усмішку дитини. За кілька днів можна буде отримати 70-100 знімків у пакетній обробці. 8 кращих кадрів пройдуть глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію «Счастье»

«Счастье» — простора студія з хорошим природним освітленням і різними концептуальними локаціями. Для фотосесії майстри використовують сучасне знімальне обладнання. Також у студії є дитячі іграшки, які можна використовувати як реквізит.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Счастье - Фотостудія https://studioschastie.com.ua/ м. Почайна, пр-т Степана Бандери, 8

10 відгуків

Елена
30 травня 2019
Все понравилось.Спасибо)
Валерія
25 травня 2019
Все дуже сподобалось
Мирослава
4 травня 2019
Мені дуже сподобалась фотосесія і фотограф дуже приємна)!
София
21 квітня 2019
Спасибо огромное фотостудии «Счастье» и персонально фотографу Насте за прекрасное мероприятие!!! Время пролетело незаметно! Захотелось прийти ещё раз и запечатлеть важные мгновения жизни всей моей семьи!!! Вдохновения и счастья всем сотрудникам и фотостудии, и bodo

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.