Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 1 467 разів
400 грн 2 люд. не обмежено
400 грн
2 людини
не обмежено
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

День на території музею наукових відкриттів, де друзі зможуть проводити експерименти й вирішувати головоломки. Для цього в лабораторії встановлені ігрові автомати, прилади для дослідів і керовані машини. Всі експонати можна чіпати та приводити в дію. Діти будуть пізнавати закони фізики та брати участь в наукових шоу.

Чому ми вибрали комплекс атракціонів «Лабораторія чокнутого професора»

У лабораторії знаходяться більше сотні інтерактивних експонатів. Для найменших відвідувачів встановлено комплекс дитячих розвиваючих ігор. У вихідні в музеї відбуваються інтерактивні шоу, які можна відвідати без доплат. Час перебування не обмежений.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лабораторія чокнутого професора - Комплекс атракціонів http://crazy-professor.com.ua/ м. Мінська, пр-т Оболонський, 21Б, ТРЦ "Dream Town 2"

21 відгук

Елена
10 лютого 2019
Спасибо Огромное организаторам БоДо за шикарную идею объеденить массу впечатлений в одном месте. Очень понравилась простота использования сертификата. Спасибо Лаборатории научных открытий, дети были в восторге, особенно от того, что смогли поднять автомобиль
Вика
3 лютого 2019
Шикарное местечко. Интересно будет не только детям, но и взрослым.
Наталя
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100010471141223
Детям очень понравилось. Рекомендуем!
Людмила
27 січня 2019
Детям понравилось, мы не попали. Большое всего впечатлила машина, которую они сами подымали))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.