Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 1 551 разів
750 грн 2 люд. не обмежено
750 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

День на території музею наукових відкриттів, де друзі зможуть вирішувати головоломки. Для цього в лабораторії встановлені ігрові автомати, прилади для дослідів і керовані машини. Всіх експонатів можна торкатися та приводити в дію. Діти будуть пізнавати закони фізики та брати участь у наукових шоу. На гостей чекає індивідуальна екскурсія тривалістю 30 хвилин, під час якої гід розповість про кожен експонат у залі.

Чому ми вибрали комплекс атракціонів «Лабораторія чокнутого професора»

У лабораторії є більше сотні інтерактивних експонатів. Для найменших відвідувачів встановлено комплекс дитячих розвиваючих ігор. У вихідні в музеї відбуваються інтерактивні шоу, які можна відвідати без доплат. Час перебування не обмежений.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лабораторія чокнутого професора - Комплекс атракціонів http://crazy-professor.com.ua/ м. Мінська, пр-т Оболонський, 21Б, ТРЦ Dream Town 2

39 відгуків

Валентина
9 квітня 2019
На впечатление отправили двоих девятилетних детей . По времени чуть меньше двух часов. Очень приятный и весёлый парень сопровождал их. Мамы пришли в конце программы и тоже поучаствовали в одном из физических опытов. Все остались довольны ))) ! Место интересное, рекомендую !!!
Альона
8 квітня 2019
Все дуже сподобалось, діти залишились дуже задоволені!!
Elena
8 квітня 2019
Спасибо за яркие эмоции деток!
Elena
8 квітня 2019
Спасибо за яркие эмоции деток!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.