Подаруйте навчання в дитячій академії футболу!

1700 грн 1 люд. 9 занять по 45 хв.
1700 грн
1 людина
9 занять по 45 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 2 до 9 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс тренувань у футбольному клубі. Є заняття для дітей молодшої групи — 2-7 років, та старшої — 8-9. Для гри видадуть форму. На уроках інструктор навчить азам або допоможе вдосконалити футбольні навички. Також дитина навчиться командній грі.

Чому ми вибрали спортивну школу «Дитяча Академія Футболу»

Заняття проводяться за зручним для дитини графіком. Програма розроблена в ігровій формі разом з психологами для дітей різного віку. У тренерський склад входять сертифіковані фахівці з досвідом роботи в українських школах. У критому залі лежить екологічно чисте синтетичне покриття, а стіни обшиті м'яким матеріалом. У районі ст. м. «Мінська» навчають дітей молодшої групи, а біля «Героїв Дніпра» — старшої.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Дитяча Академія Футболу - Спортивна школа (діти від 2 до 9 років) http://kaf.com.ua/ м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 20 м. Героїв Дніпра, вул. Лебединська, 10

2 відгуки

Константин
21 грудня 2017
https://www.facebook.com/100008616275507
Купил на День рождения подарок своему младшему брату (5 лет), очень любит футбол. После первой тренировки ребенка было не узнать, куча положительных эмоций, рад что нашли хороший клуб для ребенка, спасибо Bodo.
Инна
4 грудня 2017
Подарила сыну (6 лет) подарок — абонемент в футбольную школу, чтобы он не сидел целыми днями у компьютера. И это сработало! Сколько впечатлений он с собой приносит с занятий, просто душа радуется его маленькому счастью)) Спасибо огромное, БОДО!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.