Подаруйте курс плавання для дітей!

подарували вже 45 рази
1200 грн
1 людина
6 занять по 45 хв.
Проходить у групі
Доступно до 10 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс плавання для дитини у віці від 3-х місяців до 10 років. Заняття проводить досвідчений інструктор. Малюк до трьох років може вчитися в окремому басейні разом з мамою або татом. Перед тренуванням батьки отримають спеціальний пропуск на територію басейну та допоможуть дитині перевдягнутися. Потім почнуться водні вправи, які допоможуть розвинути координацію і зміцнити м'язи. Після закінчення курсу дитина подолає страх води та навчиться плавати.

Чому ми вибрали басейн «Перша школа плавання»

Басейн обладнаний подвійною системою очищення води — це вугільні фільтри з додатковою обробкою ультрафіолетом. Регулярно проводиться планова дезінфекція води. Для найменших працює спеціальний басейн. Є окремі роздягальні: для мам з дітьми та для татусів з дітьми.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Перша школа плавання - Басейн http://swimschool.com.ua/ м. Академмістечко, вул. Академіка Єфремова, 11

9 відгуків

Ирина
Сьогодні
https://www.facebook.com/100017513897806
Все дуже сподобалося!Дитина задоволена)))
Иван Унинец
31 травня 2019
Были на детском мастер классе по плаванью 2раза,всё на высшем уровне как администрация басейна так и тренер!Спасибо Bodo за хорошо проведённое время,впереди ещо два посещения ребёнок очень доволен!!!
Анастасия
1 квітня 2019
Все супер)
Анастасия
25 лютого 2019
Отличный бассейн. Отличные условия, как для ребенка так и для родителей. Очень чисто. Ребенок остался оооочень доволен. С нетерпением ждем следующее занятие.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.