Подаруйте курс плавання для дітей!

подарували вже 42 рази
1200 грн
1 людина
6 занять по 45 хв.
Проходить у групі
Доступно до 10 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс плавання для дитини у віці від 3-х місяців до 10 років. Заняття проводить досвідчений інструктор. Малюк до трьох років може вчитися в окремому басейні разом з мамою або татом. Перед тренуванням батьки отримають спеціальний пропуск на територію басейну та допоможуть дитині перевдягнутися. Потім почнуться водні вправи, які допоможуть розвинути координацію і зміцнити м'язи. Після закінчення курсу дитина подолає страх води та навчиться плавати.

Чому ми вибрали басейн «Перша школа плавання»

Басейн обладнаний подвійною системою очищення води — це вугільні фільтри з додатковою обробкою ультрафіолетом. Регулярно проводиться планова дезінфекція води. Для найменших працює спеціальний басейн. Є окремі роздягальні: для мам з дітьми та для татусів з дітьми.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Перша школа плавання - Басейн http://swimschool.com.ua/ м. Академмістечко, вул. Академіка Єфремова, 11

7 відгуків

Анастасия
1 квітня 2019
Все супер)
Анастасия
25 лютого 2019
Отличный бассейн. Отличные условия, как для ребенка так и для родителей. Очень чисто. Ребенок остался оооочень доволен. С нетерпением ждем следующее занятие.
Алиса
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010795779922
Отличный преподаватель! Очень уютно, было не много людей. Дети в полном восторге!
Екатерина
19 січня 2019
Ожидали увидеть что-то вроде обычной секции, но, были приятно удивлены. Помещение при входе оснащено необходимым как для родителей, (запасная сменная обувь), так и для детей, (игрушки, очень хорошего качества), которые пришли поддержать юнных"пловцов". Обслуживание на высшем уровне, приятный персонал. На рецепшене огромный экран, по которому можно следить за ходом тренировки. До этого, ребёнок, откровенно боялся плавать, но с помощью интересных игр на воде, например, собрать игрушки под водой), и тд.буквально с первого занятия освоил базовые приёмы ныряния, и (о,да!!!!) принципу держаться на воде. Рекомендую всем детям.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.