Подаруйте дитячий майстер-клас плавання!

подарували вже 306 рази
200 грн
1 людина
до 45 хв.
Проходить у групі
Доступно до 10 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дитина вирушить на індивідуальне заняття в басейн. Учень до 3 років може відвідати майстер-клас у супроводі мами або тата. Тренер розробить спеціальну програму уроку. Інструктор допоможе малюкові освоїтися в басейні: навчить триматися на плаву, «відчувати» воду та виконувати вправи.

Чому ми вибрали басейн «Перша школа плавання»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Академмістечко». Є 3 басейни для різних вікових груп:

  • великий басейн розміром 11,5х4 м і глибиною від 1,1 до 1,3 м;
  • басейн для немовлят розміром 5,1х3,3 м і глибиною 0,9 м;
  • ванна для новонароджених розміром 0,9х1,5 м і глибиною 0,7 м.

Температура води — 32-33 ° С. Система очищення — вугільні фільтри з додатковою обробкою води ультрафіолетом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Перша школа плавання - Басейн http://swimschool.com.ua/ м. Академмістечко, вул. Академіка Єфремова, 11

5 відгуків

Алиса
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010795779922
Отличный преподаватель! Очень уютно, было не много людей. Дети в полном восторге!
Екатерина
19 січня 2019
Ожидали увидеть что-то вроде обычной секции, но, были приятно удивлены. Помещение при входе оснащено необходимым как для родителей, (запасная сменная обувь), так и для детей, (игрушки, очень хорошего качества), которые пришли поддержать юнных"пловцов". Обслуживание на высшем уровне, приятный персонал. На рецепшене огромный экран, по которому можно следить за ходом тренировки. До этого, ребёнок, откровенно боялся плавать, но с помощью интересных игр на воде, например, собрать игрушки под водой), и тд.буквально с первого занятия освоил базовые приёмы ныряния, и (о,да!!!!) принципу держаться на воде. Рекомендую всем детям.
Alla
19 листопада 2018
Надто багато довідок треба зібрати для дорослого (терапевт, дерматолог, гінеколог, аналіз на ентеробіоз) +для дитини довідки, тому свій сертифікат обміняли на інше враження
bodo
19 листопада 2018
Медична довідка - це гарантія для всіх, хто займається в басейні, що тренування пройде виключно на користь здоров'ю, а не на шкоду. У зв'язку з тим, що є ряд протипоказань, медична довідка в басейні є обов'язковою.
Ирина
24 квітня 2018
https://www.facebook.com/100000406106772
Очень понравилась школа плаванья! Были там впервые, ребенок остался безумно рад, не хотел уходить домой. Инструктору поставила бы 200 баллов из 100)))) Сын до этого боялся воду, большое количество воды его пугало. А в бассейне плавал в жилетике с 1 занятия. Как вариант подарка - 5+
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.