Подаруйте дитячий парк розваг для двох!

подарували вже 413 рази
600 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 1 року
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У парк розваг діти вирушать разом з батьками. Тут вони отримають клубну карту, яка стане доступом до всіх ігрових автоматів. Друзі виберуть будь-які атракціони та зможуть покататися на них безліч разів. Для найменших відвідувачів тут є розвиваючі зони, пісочниці та гойдалки, для дітей старшого віку — боулінг, симулятори, лабіринти, гірки та скеледроми. Час перебування у парку не обмежений.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Парк атракціонів знаходиться в ТРЦ Sky Mall. Це перша в Україні мережа сімейних розважальних комплексів, що працює більше 13 років. На території «Ігроленда» є різні атракціони для дітей у віці від року. Батьки, очікуючи на дітей, можуть відвідати «Ігроленд-кафе» або піцерію «Піцаленд».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ігроленд - Сімейно-розважальний комплекс - Київ http://igroland.com.ua/ м. Почайна, пр-т Генерала Ватутіна, 2т

51 відгук

Виктория
21 квітня 2019
Я и моя семья остались очень довольны и самим впечатлением и работой консультантов bodo. Спасибо за яркие впечатления! Буду дарить сертификаты bodo друзьям, и рекомендовать другим.
Елена
11 квітня 2019
https://www.facebook.com/823035797
Отличная команда Bodo!!!! Работает оперативно, всегда любезны и внимательны! Понимают с полуслова и готовы прийти на помощь!!! С ВАМИ связываться - одно удовольствие!!! Желаю роста в высь и в ширь, и повышения зп в те же стороны
Вячеслав
1 квітня 2019
Всё отлично
Oksana
28 березня 2019
Впервые посетили игроленд. Обошли все автоматы, напрыгались на батутах и горках, поиграли в боулинг. Несмотря на то,что развлечение на одного-ребенка, родители могут активно помогать и даже участвовать. Мы выдохлись все) а карточка так и не опустела. Спасибо Bodo за то, что открывает для нас новые места.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.