Подаруйте дитячий парк розваг!

подарували вже 1 785 разів
300 грн
1 людина
не обмежено
Доступно з 1 року
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Дитина вирушить до парку розваг у супроводі батьків. Замість квитків їй видадуть клубну картку, яка дозволяє відвідувати різні атракціони. Відвідувач буде самостійно вибирати каруселі та ігрові автомати, які він хоче випробувати.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Центр є одним з найкращих розважальних комплексів в країні. На території є забави для різних вікових категорій. Старші діти можуть покататися на каруселях, а молодші — відвідати розвиваючі атракціони. Квитки, виграні в автоматах, можна обміняти на сувенір в магазині центру «Ігроленд».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ігроленд - Сімейно-розважальний комплекс - Київ http://igroland.com.ua/ м. Почайна, пр-т Генерала Ватутіна, 2т

51 відгук

Виктория
21 квітня 2019
Я и моя семья остались очень довольны и самим впечатлением и работой консультантов bodo. Спасибо за яркие впечатления! Буду дарить сертификаты bodo друзьям, и рекомендовать другим.
Елена
11 квітня 2019
https://www.facebook.com/823035797
Отличная команда Bodo!!!! Работает оперативно, всегда любезны и внимательны! Понимают с полуслова и готовы прийти на помощь!!! С ВАМИ связываться - одно удовольствие!!! Желаю роста в высь и в ширь, и повышения зп в те же стороны
Вячеслав
1 квітня 2019
Всё отлично
Oksana
28 березня 2019
Впервые посетили игроленд. Обошли все автоматы, напрыгались на батутах и горках, поиграли в боулинг. Несмотря на то,что развлечение на одного-ребенка, родители могут активно помогать и даже участвовать. Мы выдохлись все) а карточка так и не опустела. Спасибо Bodo за то, что открывает для нас новые места.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.