Подаруйте дитячий курс YouTube-блогера!

5600 грн
1 людина
16 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 8 до 16 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Дитина відвідає заняття, присвячені просуванню свого YouTube-каналу. Уроки будуть проходити в групі до 10 осіб. Під час курсу блогер-початківець дізнається, як створювати контент для каналу та монтувати відео. Він навчиться працювати з YouTube і опанує різні функції відеохостингу. Також учень дізнається, як зробити свій відеоблог популярним серед користувачів.

Чому ми вибрали Академію Професій Майбутнього

Академія знаходиться біля станції метро «Площа Льва Толстого». Заняття проходять за програмою, спеціально розробленою для дітей. Для навчання використовують сучасне якісне обладнання. У школі працюють досвідчені викладачі з профільною освітою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Академія Професій Майбутнього https://academyua.com/ м. Площа Льва Толстого, вул. Шота Руставелі, 30Б

4 відгуки

Надежда
12 травня 2019
Ребёнку понравилось.
Анна
6 квітня 2019
Долго думала над подарком младшему брату, но этот - прямо в точку! 2 часа мастер-класса с профессионалом ему не только понравились, но и пошли на пользу YouTube-каналу! Теперь ждем нового набора на курсы в Академии.
Ольга
21 січня 2019
Дочери очень понравилось, прямо загорелась идеей собственного канала) теперь просится на различные курсы по обрбаотке фото и видео, чтобы создавать годный контент) глаза горят - сама радуюсь) всем советую)
Василий
14 січня 2019
Ребенку очень нравятся уроки. Каждый раз возвращается домой с горящими глазами, по 2 часа рассказывает, а потом и показывает, чему научился. Спасибо за такой необычный и полезный подарок!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.