Подаруйте відвідування дитячого WOW park для двох!

подарували вже 12 рази
600 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 2 до 16 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Діти відвідають розважальний комплекс, у якому є все, що потрібно для веселого відпочинку. У розпорядженні гостей буде міні-відділення заводу з виготовлення конструкторів, дерев'яні лабіринти, зелена зона, казковий замок, інтерактивний зал і багато іншого. Грати можна протягом усього дня.

Чому ми вибрали навчально-розважальний простір WOW park

Дитячий парк знаходиться в торговельно-розважальному центрі ART Mall. Тут курсують безкоштовні автобуси від станцій метро «Видубичі» та «Теремки». На території WOW park є ігрові інсталяції скель, сімейне кафе та яскраві фотозони. Допомагати маленьким гостям і стежити за порядком будуть аніматори.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

WOW park - Навчально-розважальний простір https://www.facebook.com/wowparkua/ м. Видубичі, вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ ART Mall

3 відгуки

Инна
4 липня 2019
https://www.facebook.com/100003729983338
Отлично! Все понравилось
Ирина
15 квітня 2019
Спасибо bodo за такие крутые вау-впечатления) мой сын просто в восторге от игр и развлечений в детском парке! Рекомендую на подарок однозначно!
Диана
8 квітня 2019
Моим деткам очень понравилось! весело, интересно, познавательно! Круто провели время, спасибо Бодо за такое впечатление! )))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.