Подаруйте відвідування душу Шарко!

подарували вже 37 рази
1800 грн 1 люд. 5 сеансів по 40 хвилин
1800 грн
1 людина
5 сеансів по 40 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс лікувального гідромасажу, що складається з 5 сеансів. Суть процедур полягає в спрямуванні потужних потоків гарячої (близько 45 ℃) і прохолодної води (близько 20 ℃) ​​на тіло. Обидва струмені подаються під великим тиском, а завдяки контрасту температур поліпшується кровообіг і прискорюється обмін речовин. Під час першого візиту фахівець розповість про майбутні сеанси та відповість на всі запитання. Після чого медик проведе саму процедуру. На завершення відвідувачу зроблять легкий масаж водою, щоб розслабити м'язи.

Чому ми вибрали Aqualifeclub

Комплекс розташований в самому центрі Києва — в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Хрещатик». Для процедури душу Шарко видають все необхідне: одноразові капці та білизну, рушник.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Aqualifeclub - Басейн https://aqualife.kiev.ua/ м. Хрещатик, вул. Інститутська, 18а

5 відгуків

Марина
13 червня 2019
Отличная работа! Очень понравилось впечатление: душ Шарко. Качественное обслуживание и хорошая работа персонала. Уже не первый раз посещаю эту процедуру в Киеве, но этот спа-центр на порядок лучше чем те, что я посещала до этого!!! вообщем рекомендую)
Инна
2 червня 2019
Это было великолепно. Обслуживание на высоте, моя оценка максимальная.
Елена
14 травня 2019
Спасибо Bodo за прекрасное впечатление! Прекрасная организация,все на очень высоком уровне.Это мой первый опыт с Bodo,я в восторге!Спасибо!
Тетяна
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001585313377
Враження сподобалось. Відчуття після процедури як після години в тренажерній залі
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.