Подаруйте екшн-квест для компанії!

подарували вже 1 412 разів
950 грн 4 люд. до 60 хв.
950 грн
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Динамічний квест, під час якого учасники застосують не тільки логіку, а й фізичну силу. На гравців будуть чекати головоломки, а також завдання на реакцію, спритність і швидкість. У розпорядженні друзів — 13 ігрових зон в стилі стімпанк. Головне завдання команди — подолати перешкоди та знайти вихід за обмежений час.

Чому ми вибрали екшн-квест Quest ON

Mad Max від компанії Quest ON — це перший у Києві екшн-квест. Ігрова площа інтерактивних зон займає 230 кв. м. Кожному учаснику видадуть захисний костюм, рукавички, одноразову шапку та каску. Як подарунок команда отримає піцу. Quest ON знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Дружби народів».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Quest ON - Екшн-квест http://www.queston.com.ua/ м. Дружби Народів, вул. М. Бойчука, 1/2 (вхід з двору)

28 відгуків

Александр
22 червня 2019
https://plus.google.com/112787172856636457914
Это был отличный квест. До этого не было таких впечатлений от квестов
Елена
17 червня 2019
Все понравилось,но по -моему мало времени на прохождения одного из этапов
Алёна
9 червня 2019
Мы были компанией на Экшн-Квесте .Было очень круто ,весело и интерессно ,но при этом сложно .Каждый из нас был первый раз в квест комнате ,после этого похода поняли ,что однозначно пойдём на квесты ещё .
Алена
4 червня 2019
Все понравилось-интересно, динамично, но, в то же время не требует особой физической подоготовки (что меня очень порадовало). Оператор, кстати, попался очень внимательный-связывался с нами, когда понимал, что команда в тупике(образно)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.