Подаруйте екшн-квест для компанії!

подарували вже 1 341 разів
950 грн 4 люд. до 60 хв.
950 грн
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Динамічний квест, під час якого учасники застосують не тільки логіку, а й фізичну силу. На гравців будуть чекати головоломки, а також завдання на реакцію, спритність і швидкість. У розпорядженні друзів — 13 ігрових зон в стилі стімпанк. Головне завдання команди — подолати перешкоди та знайти вихід за обмежений час.

Чому ми вибрали екшн-квест Quest ON

Mad Max від компанії Quest ON — це перший у Києві екшн-квест. Ігрова площа інтерактивних зон займає 230 кв. м. Кожному учаснику видадуть захисний костюм, рукавички, одноразову шапку та каску. Як подарунок команда отримає піцу. Quest ON знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Дружби народів».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Quest ON - Екшн-квест http://www.queston.com.ua/ м. Дружби Народів, вул. М. Бойчука, 1/2 (вхід з двору)

21 відгук

Вера
6 квітня 2019
Отличные эмоции и впечатления. С задачей справились почти без подсказок, главное командный дух :)
Алина
1 квітня 2019
https://www.facebook.com/100008561404919
Отличный экшин квест для компании. Очень понравилось ,интересные задачи все продумано ) Администрация-супер ) От прохождения квеста только приятные впечатления ))
Olha
28 березня 2019
https://www.facebook.com/1842947237
Все було чудово! гарно і цікаво багато задач! антураж відповідає :) Складність питань - нормальна - допомогу просили :) Фізичної підготовки не сильно потрібно - а так опис "насторожив" :)
Александр
24 березня 2019
Перезвонили по факту бронирования, перезвонили накануне. Сам квест - интересный и достаточно запутан, чтобы проходить его веселой и большой компанией

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.