Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для компанії!

подарували вже 5 975 разів
400 грн
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Місце старту та збору групи — фонтан Самсон. Звідси компанія вирушить до Андріївської церкви, потім підніметься на Старокиївську та Замкову гори, відвідає занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Екскурсовод розповість міські легенди та реальні історичні події, які оповиті містикою. Друзі зможуть інакше поглянути на столицю, послухавши розповіді про київських відьом і язичницькі традиції.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Маршрут пролягає в історичному району столиці — на Подолі. Екскурсія авторська та розроблена гідом, який довгий час вивчав містичні факти з історії міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua/ Місце зустрічі погоджується з партнером

148 відгуків

Инна
13 лютого 2019
Екскурсія була дуже цікава і змістовна)) Незважаючи на не дуже теплу погоду, враження від «Містичного Києва» залишилися дуже приємні. Окрема подяка екскурсоводу Світлані, яка перетворила цей холодний, сірий день на яскравий і незабутній. P.s. Тематика «містичної екскурсії» дотримана в усьому, і в природі також : на початку екскурсії сонце раптово засвітило, хоча його не було вже кілька днів)
Инна
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100011789933783
В воскресенье были с дочкой на экскурсии " Мистика Киева" . Спасибо за прекрасно проведенных 3 часа и особенное спасибо экскурсоводу за её профессионализм .
Вячеслав
13 січня 2019
Зимой рекомендую запастись термосом с теплым напитком и удобной обувью для горного подъема ) а так все интересно и увлекательно.
Жанна
6 січня 2019
https://www.facebook.com/100001993519550
Весело, интересно, снег и мороз добавили экстримчика! Мистическая прогулка - экскурсия удалась! Спасибо и бодо и экскурсоводу! Супер!!! Теперь хочется еще на прогулки от ИнтересныйКиев

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.