Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для компанії!

подарували вже 6 055 разів
400 грн
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Місце старту та збору групи — фонтан Самсон. Звідси компанія вирушить до Андріївської церкви, потім підніметься на Старокиївську та Замкову гори, відвідає занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Екскурсовод розповість міські легенди та реальні історичні події, які оповиті містикою. Друзі зможуть інакше поглянути на столицю, послухавши розповіді про київських відьом і язичницькі традиції.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Маршрут пролягає в історичному району столиці — на Подолі. Екскурсія авторська та розроблена гідом, який довгий час вивчав містичні факти з історії міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі погоджується з партнером

163 відгуки

Максим Владимирович
21 квітня 2019
Было очень интересно, было на что посмотреть и где пройтись. Огромное спасибо экскурсоводу Натальи за столь увлекательную экскурсию !
Елизавета
16 квітня 2019
Экскурсия отличная! Гид - очень приятная женщина, интересно рассказывала о мистике Киева. Много нового открыли для себя и побывали в необычных местах.
Сергей
13 квітня 2019
https://www.facebook.com/100006149926569
Не ожидали, что экскурсия будет настолько интересной, много нового узнали о Киеве для себя и много посетили интересных мест. Отдельное СПАСИБО экскурсоводу
Виктор
13 квітня 2019
https://www.facebook.com/100012177467144
Замечательный маршрут, очень интересно проводит экскурсию гид Светлана!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.