Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для двох!

подарували вже 19 223 разів
200 грн
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка почнеться біля фонтану Самсон на Подолі. Друзі відвідають Андріївську церкву, Старокиївську гору, Андріївський узвіз, Замкову гору, занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Гід розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, язичницькі традиції, прокляття київського князя тощо. Він відповість на будь-яке питання, що виникне під час екскурсії. Друзі дізнаються про Київ маловідомі факти та зможуть подивитися на місто з іншого боку.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство проводить різні екскурсії з 2004 року. За ці роки гіди розробили близько 300 маршрутів. Серед клієнтів «Цікавого Києва» такі відомі компанії, як Vodafone, Carlsberg, Google Україна, McDonald's та інші.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі погоджується з партнером

163 відгуки

Максим Владимирович
21 квітня 2019
Было очень интересно, было на что посмотреть и где пройтись. Огромное спасибо экскурсоводу Натальи за столь увлекательную экскурсию !
Елизавета
16 квітня 2019
Экскурсия отличная! Гид - очень приятная женщина, интересно рассказывала о мистике Киева. Много нового открыли для себя и побывали в необычных местах.
Сергей
13 квітня 2019
https://www.facebook.com/100006149926569
Не ожидали, что экскурсия будет настолько интересной, много нового узнали о Киеве для себя и много посетили интересных мест. Отдельное СПАСИБО экскурсоводу
Виктор
13 квітня 2019
https://www.facebook.com/100012177467144
Замечательный маршрут, очень интересно проводит экскурсию гид Светлана!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.