Подаруйте екскурсію на базу «Динамо»!

подарували вже 889 рази
1000 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гості приїдуть на навчально-тренувальну базу ФК «Динамо» і зустрінуться з гідом. Він розповість цікаві випадки з життя «динамівців» під час змагань і зборів. Клієнти також дізнаються історію команди, якій у 2018 році виповнився 91 рік. Під час екскурсії вони відвідають:

  • комплекс, у якому живуть футболісти в період підготовки до турнірів;
  • медцентр з кабінетами функціональної діагностики, лазнями та басейном;
  • тренажерний зал і кімнати відпочинку;
  • теоретичний клас з футбольним відеоархівом;
  • тренувальні поля;
  • критий футбольний манеж.

Чому ми вибрали футбольний клуб «Динамо»

База команди розташована за містом. ФК «Динамо» є найтитулованішим футбольним клубом України, який виграв 14 національних чемпіонатів, 11 національних кубків і 5 Суперкубків України. Гості зможуть зануритися в атмосферу життя улюбленої команди та дізнатися, як відбувається підготовка футболістів до турнірів. Екскурсії проводять як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Динамо Київ - Футбольний клуб http://www.fcdynamo.kiev.ua р. Київ, Столичне шосе,45

11 відгуків

Влад
3 березня 2019
Все очень понравилось)
Максим
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001911719220
Большое спасибо Владу за содержательную и интересную экскурсию. Дети в восторге!
Анна
20 січня 2019
Экскурсия пролетела совершено незаметно. Очень душевно и приятно.
Елена
30 липня 2018
Эускурсия нам понравилась, особенно детям. В приниципе, для них и покупалась. Мы не попади в спортивный центр и бассейн т.к. на тот период там находились люди. Единственное, что смутило, что детям все время говорили: "тут не стоять, не разговаривать, если увидите кого-то из футболистов (в тот день это могли быть только молодежки) даже глаза на них не поднимать, не смотреть в их сторону и т.д." А в целом, все отлично. Экскурсия длилась ровно 1 час и это время пролетело незаметно.
bodo
30 липня 2018
Елена, добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Приносим свои извинения за то, что в этот день вам не удалось посетить спортивный центр и бассейн. Такая ситуация сложилась по причине того, что на базе находилась команда, которая готовилась к важной игре. У базы "Динамо" строгие правила к провождению экскурсии, поэтому гид проговаривал их несколько раз. Мы проверили работу с партнером. Теперь эта информация будет доноситься детям в мягкой и понятной форме. Еще раз благодарим за ваш отзыв и ждем на новых впечатлениях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.