Подаруйте екскурсію на пивоварню для двох!

подарували вже 2 496 разів
500 грн
2 людини
не обмежено
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі відвідають ресторан, який володіє власною броварнею. Візит буде розділений на три етапи. Вступну частину займає екскурсія. Друзям розкажуть про історичні факти та особливості приготування пінного. Наступний крок — дегустація: компанії подадуть кілька видів пива. На довершення кожен вибере найбільш вподобаний сорт — його принесуть разом із тарілкою закусок.

Чому ми вибрали ресторан «Пивна Дума»

У закладі знаходиться найбільша крафтова пивоварня в Україні. Напої варять за авторськими рецептами під керівництвом Сергія Гойко. Із дня відкриття тут приготували понад 180 видів пива. Під час свят, а також щоквартально відвідувачам пропонують сезонні ексклюзивні сорти. Ресторан розташований біля ст. м. «Позняки».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Пивна Дума - Ресторан http://pivnaduma.kiev.ua/ м. Позняки, вул. М. Драгоманова, 31г

23 відгуки

Сергей
13 лютого 2019
Все прошло хорошо
Валентин
12 лютого 2019
Дуло цікаво і пізнавально + смачне пиво і велика тарілка закуски. Те що треба, щоб відпочити
Мазур Анастасия
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003333171440
все понравилось..спасибо
Наталья
6 лютого 2019
https://www.facebook.com/100015704133746
Чудові враження від екскурсії з кількох причин. Перша - дуже пізнавальна і професійно проведена екскурсія, проведена броварем Сашком. По-друге, високий рівень обслуговуванняї, уважний, чемний і привітний персонал пивніої ресторації. І нарешті саме частування чудовою продукцією "Пивної думи". Це стосується як напоїв, так і наїдків. Також окрема подяка фірмі Бодо за організацію нашого враження.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.