Подаруйте екскурсію нічними вулицями Львова!

подарували вже 3 704 разів
450 грн 2 люд. до 2 годин
450 грн
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Театралізована групова екскурсія нічним містом. У компанії інших туристів друзі вирушать досліджувати старовинні вулиці, пройдуться таємними подвір`ями та дізнаються багато нового з історії Львова. Під час прогулянки приятелі побувають в гостях у відомого львівського ката, а також побачать колекцію старовинних знарядь для тортур. Проводити екскурсію буде гід, який постане перед учасниками в ролі середньовічного бургомістра — нічного вартового, який відповідає за спокій в місті.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році агентство Just Lviv It! посіло перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Just Lviv It! (Нічна варта) http://www.justlviv.it/ вул. Вірменська, 20

57 відгуків

Катерина
14 квітня 2019
Екскурсія дуже сподобалася! Організація була чудова і ми дуже цікаво провели час! Все було прекрасно!
Ліана
14 квітня 2019
Екскурсія дуже сподобалася!! Круто що це по нічному Львові, все дуже атмосферно, але 90% залежить від екскурсовода, і він дійчно вжився в роль і дуже круто виклався, були з друзями, нам всім дуже сподобалося, і залишились приємні емоції та спогади, дякуємо за враження, bodo!♥️
Антон
4 квітня 2019
Спасибо друзьям за подарок. Были во Львове вместе с девушкой, все очень понравилось. До этого были там несколько раз, но экскурсия открыла город с новой стороны! Очень интересно! Рекомендую!
Марина
14 серпня 2018
Очень увлекательная и необычная экскурсия, которая проводится ночью! Рекомендую всем, даже если вы не первый раз во Львове. Узнаете много нового о старинном городе:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.