Подаруйте екскурсію «Сталінські тунелі» для двох!

подарували вже 3 996 разів
600 грн
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 30.04.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Екскурсія пройде в групі до 50 осіб. Поїздка почнеться біля ст. м. «Іподром», де учасників чекатиме гід. У програмі туру — відвідування історичних об`єктів, які знаходяться на Жуковому острові, а також в районі ст. м. «Осокорки» і «Оболонь». Учасники зможуть на власні очі побачити сліди тунелів, побудованих під Дніпром за наказом Сталіна.

Гід розповість про те, як створювалися секретні підземні споруди і з якою метою їх використовували. Крім того, у групи буде можливість побувати всередині кесона — спеціальної камери, яка застосовувалася в будівельних цілях. Завершиться екскурсія біля ст. м. «Видубичі».

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство розпочало свою історію в 2004 році. У програмі «Цікавого Києва» є понад 300 різних екскурсій. Гіди проводять тури з авторських маршрутами, театралізовані прогулянки, квести, поїздки на історичному транспорті та екскурсії-дегустації. Постійними клієнтами агентства є компанії Vodafone, Carlsberg, Google Україна і McDonald's.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Інтересний Київ - Екскурсії Києвом https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі погоджується з партнером

35 відгуків

Светлана
30 липня 2019
27.07.2019 Ходили на экскурсию "Сталинские тоннели". Очень интересная прогулка, жаль что нельзя было залезть внутрь тоннеля. Экскурсовод Валерий очень толковый, интересно было его слушать. Много узнали нового. Жаль, что не смогли посмотреть Оболонский кесон из-за реконструкции. С погодой повезло. Спасибо за впечатление!!!
Оксана
28 липня 2019
+ Пощастило з погодою; був приємний та цікавий екскурсовод Валерій; розповів досить багато історичних (і не тільки) фактів, про які раніше не чули; виїзд за Київ на природу, свіже повітря; комфортний транспорт; - почали не вчасно, тому що чекали інших; досить не зручно було "пробиратися кущами", щоб 2 хвилини побачити тунель; на жаль, північний тунель "на реконструкції", і звуки техніки завадили вдосталь дізнатися про це місце більш детально.
Анна
22 червня 2019
Отличный экскурсовод и прекрасное время проведение Спасибо!
Анна
25 травня 2019
https://www.facebook.com/100017429701026
Хорошая экскурсия и экскурсовод, но ожидали большего

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.