Подаруйте екскурсію «Сталінські тунелі»!

подарували вже 3 680 разів
300 грн
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У програмі туру — відвідування історичних місць, які знаходяться на Жуковому острові, а також у районі ст. м. «Осокорки» і «Оболонь». Учасники побачать одразу 3 об'єкти загадкового будівництва: велику захисну конструкцію з бетону і 2 тунелі під Дніпром, створені за особистим наказом Сталіна в 1938 році.

Кожна зупинка буде супроводжуватися цікавими розповідями гіда. У групи буде можливість побувати всередині спеціальної камери, яка застосовувалася в будівельних цілях.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство працює вже більше 14 років. У програмі «Цікавого Києва» — 300 різних екскурсій. Головний офіс компанії розташований у пішій доступності від ст. м. «Контрактова площа».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі погоджується з партнером

28 відгуків

Марина
24 березня 2019
Супер, супер і ще раз супер. Особливо екскурсовод Валерій Лисенко. Він зробив наш день. Людина-позитив, людина-емоція. Напередодні глянула в Ютубі відео за Сталінські тунелі, але відео ніщо в порівнянні з екскурсією. Рекомендую всім Bodo з такими подарунками!!!!!!!!!
Ярош Ілля
24 березня 2019
Все пройшло добре, було достатньо цікаво, але очікував більшого.
Александр
7 червня 2017
Впечатления делают люди. И это наш экскурсовод Валерий Лысенко. Вся красота нашей прогулки была в умении Валерия интерересно изложить события далекого прошлого и современного настоящего. Рекомендую погрузится в атмосферу познания себя в окружающем мире. Намеренно не пересказываю увиденное, если сходите в мини-путешествие, будете приятно удивлены. Желаю успехов! На украинском языке было просто "неперевершено". Хочу восстановить лестницу и расчиститься дорогу для мотоциклистов и велосипедистов.
Евгения
5 квітня 2017
Спасибо за впечатление! Открыли для себя много новой и неожиданной информации. Будет интересно как взрослым, так и детям.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.