Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 678 разів
2200 грн
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

70 відгуків

Анастасия
27 січня 2019
Всё было замечательно!
Инга
12 січня 2019
Очень понравился тур! Гиды - настоящие профессионалы! Получили колоссальные впечатления и очень крутые фото!
Анна
12 грудня 2018
Подарили на День рождения сертификат и благодаря гибкой системе замене впечатлений, выбрала экскурсию в Чернобыль. Обслуживание со стороны БОДО и агенства, которое организовывает тур на уровне. Спасибо гиду Тимуру за очень интересный тур и подачу материала. Немного переживала из-за того, что зимой(08.12.2018) будет холодно и неподходящее время для тура, но это наоборот было плюсом. Видно было все здания, которые летом бы скрывались за деревьями и зеленью и в целом добавило свою нотку в атмосферу. Сам тур дарит неповторимые эмоции и хочется вернуться еще раз.
Анастасия
27 листопада 2018
Поездка удалась! Переживали, что в холод и снег будет не очень, но это только добавило неповторимой атмосферности для и так невероятного места. Гиды Михаил и Владимир прекрасно выполнили свою работу, доступно, интересно и даже с юмором донесли всю информацию. Эти воспоминания останутся на всю жизнь! Нисколечко не пожалела, что купила на подарок этот сертификат. Спасибо БОДО!:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.