Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 895 разів
2600 грн
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення. Також, якщо учасник не є громадянином України, йому потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

94 відгуки

Наталия
22 квітня 2019
Поездка была отличная! Был приятный гид, с которым было не скучно. Довольные сайтом и обслуживанием. Очень благодарны!
Олександр
22 квітня 2019
Будо все дуже прекрасно, сподобалась ця атмосфера в Чорнобилі, ексукрсію гід провів на найвищому уровні, вільно володіє як українською мовою так і англійською
Андрей
22 квітня 2019
Тур выдался отличный. Много ходили, много чего интересного увидели. Маршрут составлен хорошо, телефон/камеру из рук не выпускаешь, при этом не пялишься в экран постоянно. Отдельный респект проводнику Владимиру, который все организовал так, что пересечения с другими группами туристов были минимальны, та и не только. Отдельно отмечу что на дорогу ушло часа полтора + немало времени провели на КП, на въезде. Групп таких туристов реально много, но никто друг другу не мешает, нигде нет столпотворений. В общем, если Зона интересна - езжайте.
Александр
22 квітня 2019
Супер экскурсия. Очень интересно окунуться в историю.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.