Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 600 разів
1100 грн
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. 

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

70 відгуків

Анастасия
27 січня 2019
Всё было замечательно!
Инга
12 січня 2019
Очень понравился тур! Гиды - настоящие профессионалы! Получили колоссальные впечатления и очень крутые фото!
Анна
12 грудня 2018
Подарили на День рождения сертификат и благодаря гибкой системе замене впечатлений, выбрала экскурсию в Чернобыль. Обслуживание со стороны БОДО и агенства, которое организовывает тур на уровне. Спасибо гиду Тимуру за очень интересный тур и подачу материала. Немного переживала из-за того, что зимой(08.12.2018) будет холодно и неподходящее время для тура, но это наоборот было плюсом. Видно было все здания, которые летом бы скрывались за деревьями и зеленью и в целом добавило свою нотку в атмосферу. Сам тур дарит неповторимые эмоции и хочется вернуться еще раз.
Анастасия
27 листопада 2018
Поездка удалась! Переживали, что в холод и снег будет не очень, но это только добавило неповторимой атмосферности для и так невероятного места. Гиды Михаил и Владимир прекрасно выполнили свою работу, доступно, интересно и даже с юмором донесли всю информацию. Эти воспоминания останутся на всю жизнь! Нисколечко не пожалела, что купила на подарок этот сертификат. Спасибо БОДО!:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.