Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 887 разів
1300 грн
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. Мінімум за 4 календарних дні до виїзду в Чорнобиль клієнту потрібно буде записатися на послугу, щоб організатори подали необхідну інформацію і списки для в'їзду. Учаснику, який не є громадянином України, потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

151 відгук

Марина
Сьогодні
дякую за прекрасну організацію туру в Чорнобиль. все пройшло на високому рівні. дуже уважні оператори, нагадування як смс так і на електронку...подробиці розписані чітко. Автобус комфортний із кондиціонером, приємний водій. І окреме дякую гіду Яну за цікаву подорож в минуле.
Виолетта
Сьогодні
Большое спасибо за впечатления, все было организовано на высшем уровне!) Комфортный автобус с кондиционером, веселые гиды, которые ответят на любой вопрос о зоне отчуждения, вкусный обед в столовой. Без каких-либо задержек мы успели посетить все запланированные места и даже больше! Общее впечатление от поездки - супер, рекомендую!
Ярослав
Сьогодні
Все було ваааау)
Дмитрий
Вчора
https://www.facebook.com/100001829468833
Интересно побывать в зоне отчуждения и посмотреть, как природа берет свое. Отличные экскурсоводы Юра и Илья сочетание молодости и опыта.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.