Подаруйте екскурсію до Дому Хаскі для компанії!

подарували вже 16 рази
3200 грн
4 людини
до 5 годин
Не залежить від погоди
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гості відвідають екоферму, де живуть хаскі. Програма екскурсії буде варіюватися залежно від сезону. Влітку на гостей чекає:

 • прогулянка територією;
 • байкджоринг із собакою або елементарний урок верхової їзди;
 • чаювання;
 • пет-терапія;
 • трекінг із собакою;
 • дог-скутеринг.

У зимовий період проходить:

 • екскурсія територією ферми;
 • катання на собачих упряжках;
 • скіджоринг із собакою на бігових лижах або елементарний урок верхової їзди;
 • чаювання;
 • пет-терапія.

Чому ми вибрали екоферму «Стара пристань»

Розташована «Стара пристань» на березі Десни. Відвідувачі оцінять усі переваги спілкування із тваринами, перебуваючи далеко від галасливого міста та метушні. Вирушити на екскурсію можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стара пристань - Екоферма http://www.pristany.com/ Чернігівська обл., с. Кладьківка, "Стара пристань"

16 відгуків

Галина
17 червня 2019
Нам дуже сподобалося! Хазяїн дуже гостинний! Ми домовилися на 12 дня, але приїхали о восьмій ранку маршруткою і він прийняв нас раніше без проблем. Каталися на коні, зробили мільйон фото. Потім пригостив нас імбирно-лимонним чаєм з красивенних чашечок з хаскі. Пробували трекінг з собачками. Гуляли з ними лісом, потім купалися з собачками в Десні. Бачили овечок, маленьких каченят, багато собачок (там не тільки хаскі, а й маламут, самоїд...) Вражень на все життя! Єдине що з Києва трохи важко добиратися, краще би їхати своєю машиною, бо від зупинки в Кладьківці йти до ферми ще хвилин сорок. Бодо дуже професійні, дякуємо за враження!
Татьяна
16 червня 2019
https://www.facebook.com/100012472094009
Впечатление прошло великолепно! Начнём сначала. Дорога с Киева у нас заняла примерно 3 часа. Ям практически не было, поэтому мы с удовольствием наслаждались красотами Украины. (Рекомендация: заправляйте машину в Киеве или возле него, по дороге только две нормальные заправки, но ехать к ним прилично). Мы приехали на ферму, нас приветливо встретили и разместили для отдыха в домике-баньке. Затем была экскурсия по ферме и начались наши развлечения с Хаски. Во время прогулок нам давали возможность искупаться в Десне, сопровождающий с удовольствием делал фотографии для нас. Также нас покатали на лошади (Дон просто замечательный: красивый ухоженный, благородный рысак). И в завершение мы отлично отдохнули на берегу Десны. Спасибо экоферме и бодо за яркие впечатления!
Михаил
3 червня 2019
https://www.facebook.com/100000500311398
Если Вы хотите уехать подальше от городской суеты, любите природу, лошадей и хаски, то это впечатление точно для Вас! Очень приветливые хозяин и инструктор. Рассказали и показали чем живет "Старая пристань". Урок верховой езды и активности с собаками зарядили эмоциями на неделю вперед. Природа просто восхитительная. Если будете туда ехать летом, обязательно захватите головной убор и плавательные принадлежности: рядом Десна с невероятными пейзажами и хорошими пляжами. Для тех кто на машине: будьте готовы к тому, что есть достаточно убитые участки дороги, а последние пару километров это гравийная дорога с колдобинами и проселочная дорога поросшая травой. Машины с низким клиренсом могут черкать дном. Большое спасибо "Старой пристани" за отличный выходной!
Юля
1 червня 2019
Важко передати словами враження від будинку Хаскі. Навіть втома від важкої дороги(14,5 годин) відходить на другий план, коли ти опиняєшся в спокійному, мальовничому місці серед 11 енергійних хаскі! Їхали ми з Одеси потягом, і з Чернігова в с. Кладьковку маршруткою. Нас зустрів привітний господар, який провів нам екскурсію по території, проживали в затишному будиночку, в якому можна було порелаксувати від такого активного відпочинку!) І окрема подяка інструктору Сергію, який вчив основам верхової їзди!) Безумовно хочеться повертатися в такі місця, вже є план приїхати взимку з друзями) РЕКОМЕДУЮ для всіх, хто втомився від рутини міського життя, обожнює собачок і коней))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.