Подаруйте екскурсію підземеллями Києва для двох!

подарували вже 8 801 разів
600 грн
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Друзі зустрінуться з гідом та іншими учасниками групи, щоб спуститися до однієї з дренажних систем Києва — Микільської. Потім учасники підуть за гідом визначеним маршрутом. Екскурсовод розповість про підземні дослідження, покаже кімнату дигера і екстремальний «собачий лаз».

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Компанія працює з 2004 року і знаходиться поруч зі станцією метро «Контрактова площа». Перед початком екскурсії клієнтам видадуть гумові чоботи, ліхтарики та бахіли.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Інтересний Київ - Екскурсії Києвом https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі погоджується з партнером

125 відгуків

Сергей
Сьогодні
Очень интересная, познавательная экскурсия. Экскурсовод выдает для экскурсии спец защиту до колена которая крепится к хлястиком брюк или ремню и фонарики. С собой лучше брать куртки или дождевики чтоб не запачкаться. Также обязательно озаботиться наличием ремня или одеть брюки с хлястиком чтоб было куда крепить защиту для ног. Большую часть экскурсии приходится ходить полусогнувшись так что к этому надо быть готовым. Если проблема со спиной лучше воздержаться от похода. Также можно с собой взять свои фонарики так как их светят так себе. И лучше возьмите перчатки если боитесь запачкать руки местами приходится передвигаться на четвереньках ноги при этом закрывает защита а руки нет. Место очень атмосферное и с помощью фонариков вполне можно по фотографировать. Так что впечатление очень стоящее
Олег
28 липня 2019
Убедился что киев большой город и если вас интересует активный отдых ,рекомендую побывать в пещерах
Максим
20 липня 2019
https://www.facebook.com/100000570974810
Из +: интересно, для неподготовленного человека ок, хотя и приходиться пару мест идти согнутым или лазать на четвереньках. Интересный гид. Выдают бахилы до колен. Из -: экскурсия не на украинском, гид 1, идёт впереди, сзади никто из организаторов не шел, что может оказаться очень плохо при повороте не в тот тоннель или случайном ударе головой о потолок.
bodo
23 липня 2019
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за те, що знайшли час та натхнення поділитися своєю думкою та вибачте за незручності. Для нас дуже цінно дізнатись, які емоції викликало враження. Партнер проводить послугу двома мовами, але частіше гості просять розмовляти російською. Екскурсія проводиться для групи з 17 людей, в такому випадку один екскурсовод слідкує за всією групою. Якщо група набирається значно більша — партнер додає ще одного.
Оля
16 липня 2019
https://www.facebook.com/100008576057625
Все понравилось ) организация хорошая, сотрудники идут на встречу Рекомендую )

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.